Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Ezt akartátok? Ez...

Fideszesek! Ezt akartátok? Ez jó valakinek amit Viktorék csinálnak?

Figyelt kérdés
Őszintén érdekel a fideszesek véleménye, hogy még mindig jó ötlet volt rájuk szavazni? (hozzáteszem, a többi is ugyan ezt csinálja)
2010. nov. 2. 23:25
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
83%
Szerinted el fogják ismerni?
2010. nov. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
38%
Még mindig itt tartasz?
2010. nov. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 A kérdező kommentje:

Ó, hát én még csak most kedztem. Eddig csak figyeltem, soha nem beszéltem erről...

Tehát, válaszol valaki? Érvelnétek, hogy ez miért jó?

2010. nov. 2. 23:32
 4/61 anonim ***** válasza:
28%
Voltál délután Gyurcsány beszédén kérdező?Azért vagy igy felbuzdulva??
2010. nov. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
18%

Százszor inkább a Fidesz-diktatúra mint még 4 év MSZP. Ennyi. Most az félti a demokráciát, aki két lábbal (és nem a sajátjával) tiporta. Az kell neked? Meg is érdemled. És most kérem a lefelé mutató kezet. Igen, mutasd megg mekkora vörös vagy, hogy még kézből is csak azt tudod nyomni. De egyet ne feledj: az élet most NEKED mutatja, hogy sz...ni fogsz!

:D:D:D

2010. nov. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
60%
65%, miért kell már az elején derékba törni egy értelmes társalgás kialakulásának lehetőségét egy ilyen beszólással?
2010. nov. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
4%
Értelemes társaság,hool??Menj a nol.hu-ra ha szoci szimpatizánsokkal akarsz csevegni!!Most tárgyalják Gyurcsány délutáni szónoklatát...,másfelöl meg ne szójjá beee!!
2010. nov. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 A kérdező kommentje:
Én nem is láttam Gyurcsány szónoklatát, se a vitafórumot. Egyszerűen csak kérdeztem. Én tuti nem fogok sz****ni, mert nem, de lehet hogy Te igen. Mi pozitív van abban amit Orbán csinál? Ez kinek lesz jó?
2010. nov. 2. 23:39
 9/61 anonim ***** válasza:
78%
Kérdező fejtsd ki mivel nem értesz egyet, mert így könnyű vitázni...
2010. nov. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 A kérdező kommentje:
Konkrétan lesz*rom hogy ki fideszes és ki mszp-s, de hogy is van ez? Aki nem szavazott Viktorra az már véresszájú kommunista? Mondok én valamit. Aki pedig Viktorra szavazott, az primitív, befolyásolható, ostoba, irracionális és mindezek mellett nem tudja beismerni, hogy "királyunk" (zámbójimmy után szabadon) egy rakás szar amit csinál.
2010. nov. 2. 23:43
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!