Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hol vannak a fideszesek?

Hol vannak a fideszesek?

Figyelt kérdés
Nektek is feltűnt, hogy pár hónapja még bármilyen kritika is érte a fideszt, mindig rengetegen voltak, akik megvédték, mostanra viszont eltűntek? Lehet, hogy a következő választásokon a fidesz is az mszp sorsára fog jutni?
2011. okt. 6. 15:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
73%
lapítanak és/vagy már nem annyira fideszesek
2011. okt. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Alv!n ***** válasza:
34%

Egy a baj,ezzel,a Fideszen,és az mszp-én senki nem lát túl..


Az lenne jó a kormánynak ha a Fidesz,és az Mszp is 20% alatt maradna.



Kapja a Jobbik a legtöbb szavazatot,de ne 2-3addal.Legyen még 2 új párt(fidesz-mszp)-n kívül és ők lépjenek koalícióba egymással,így ugyanakkora erőt képviselve mint a Jobbik.


Szerintem Magyarországnak ez lenne a legjobb..

2011. okt. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
66%
Az országnak semmikép sem lenne jó ha a jobbik lenne a legerősebb párt a parlamentben.
2011. okt. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Itt vagyok!
2011. okt. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
70%
2011. okt. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
44%

"A válasz írója 64%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:48"



Ez nem semmi:D Mellesleg jogos!

2011. okt. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Itt a gyk-ra gondolsz vagy úgy általában? A gyk-ról nem tűntek el, csak visszaszorultak, de sajnos ittmaradt pár korlátolt, primitíven agresszív fazon, akik kis Szíjjártóként lebarmolnak, hogy MSZP-és vagyok, meg hogy Gyurcsány tette tönkre az országot, és kész. Ellenérv nincs soha semmire, amiket írok, azt képtelenek megcáfolni bármivel. Ugyanezt csinálja a FIDESZ nagyban Ennyire telik.


Amúgy én is észrevettem, hogy a valóságban is nagyon visszaszorultak a fideszesek. Ezt abból is látom, hogy ha vadidegenekkel beszélek, akkor is pár mondaton belül mindenkiről kiderül, hogy rühelli a FIDESZ-t, és a legtöbben az erőszakos leváltásukról álmodoznak. (Tenni még nem hajlandó senki.) Éppen ezért én már nem is veszem be a közvélemény-kutatásokat, mert ebben az uralkodó párt által erőteljesen megfélemlített közegben úgysem mondják el az emberek a valóságot.

2011. okt. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Dolgoznak.
2011. okt. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
52%
Meguntuk a gyűlölködést. Hagyunk a saját levetekben megfőni. 2014-ben meg majd jóízűen elfogyasztunk reggelire.
2011. okt. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Itt a pont!

ma 16:42

2011. okt. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!