Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jelenlegi kül- és belpolitik...

A jelenlegi kül- és belpolitikát figyelembe véve kitörhetne Magyarországon polgárháború, esetleg szétszakadás?

Figyelt kérdés
2010. nov. 6. 17:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Mégis mivé szakadna szét?


Magyarország egységes kultúrájú ország, az egyetlen ellentét a budapestiek vs. vidékiek és a haladó szelleműek vs. konzervatívok, de ez meg olyan ellentét ami minden országban jelen van, olyan jó helyeken is, mint Franciaország.

2010. nov. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Bár nem nevezted meg, azért a legtöbb ember rögtön a Magyar Gárdára gondolna, köszönhetően kedves politikusainknak és az ellenük folytatott médiahadjáratnak. De azért azzal a többség tisztában van, hogy ez alapból kivitelezhetetlen lenne, több okból is, ráadásul ez a szervezet nem is ilyen céllal jött létre.
2010. nov. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Kinek mi jut eszébe.

Én általánosságban beszéltem. Az már mindenkinek az egyéni szocproblémája, hogy mire asszociál.


"Bár nem nevezted meg, azért a legtöbb ember rögtön a Magyar Gárdára gondolna, köszönhetően kedves politikusainknak és az ellenük folytatott médiahadjáratna"


Tudod, nem zörög a haraszt...

De még egyszer elmondom, én általánosságban beszéltem.

Lehet a Magyar Gárda is, de lehet akármelyik másik is, vagy alakulhat egy, külön erre a célra. Nem tudom. De akinek nem inge, ne vegye magára!


"De azért azzal a többség tisztában van, hogy ez alapból kivitelezhetetlen lenne, több okból is, ráadásul ez a szervezet nem is ilyen céllal jött létre."


Már bocsi, de az bármiben is megakadályozza?

A célokat bármikor meg lehet változtatni.

De nyugodj meg! Nem a mókus örsre gondoltam, úgyhogy el lehet felejteni!

2010. nov. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!