Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kellett elfogadni EU és...

Miért kellett elfogadni EU és Izrael közötti társulás létrehozásáról szóló megállapodást? Ezért szavaztatok a Fideszre?

2010. nov. 9. 09:45
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
tegnap nem kaptad meg a válaszokat a kérdésre? még azokra se válaszoltál rendesen.
2010. nov. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
49%
mert nem mindneki h.ülye antiszemita
2010. nov. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
43%
Mert ha nem fogadják el, akkor antiszemita, náci, fajgyűlölő az össze magyar vagy az összes európai ember, fajra, nemre, vallási hovatartozásra való tekintet nélkül. Néhány évente nyilatkozni kell így országos szinten, hogy nincsenek olyan hajlamaink, hogy munkatáborba akarjuk kényszeríteni az izraeli állampolgárat.
2010. nov. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
58%

már a cím is mutatja a fenenagy intelligenciátokat:

"Vita az Izrael állam közötti társulás létrehozásáról"

2010. nov. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
70%
Mi a te bajod Izraellel?
2010. nov. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Miért van olyan érzésem, mintha egyes magyarul beszélő emberek az ország ellenségei lennének? Mi lesz a következő lépés? Törökország után Izraelt szavazzuk be az unióba?


Azért "mert nem mindenki hülye antiszemita" el kell fogadni egy hazánkra nézve semmilyen pozitív dolgot nem hozó, durván nemzetbiztonsági kockázattal járó megállapodást?


Most komolyan, van itt olyan, aki meg tudja válaszolni a fenti kérdést? MIÉRT KELLETT ELFOGADNI az EU és Izrael közötti társulás létrehozásáról szóló megállapodást?


Ezért szavaztunk a Fideszre? Tényleg ezt akarta az ország 2/3-ada?

2010. nov. 9. 10:33
 7/29 A kérdező kommentje:

"Mi a te bajod Izraellel?"


Ha felfognád a körülötted zajló eseményeket, akkor nem kérdeznéd ezt. Ha van egy órád, akkor figyelmesen kövesd végig a tegnapi vitát. A kérdés leírásában megtalálod a videókat. Ha még utána sem érted, hogy mi a bajom, akkor kérlek tedd fel még egyszer a kérdésedet. Kimerítően fogok rá válaszolni, feltéve ha nem veszik el addig a hozzászólási jogomat (úgy mint 2 napja is történt)

2010. nov. 9. 10:39
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

ma sem fogjuk megtudni, hogy konkrétan mi is a fő problémád.

az izraeliek már rég itt vannak, a boltokban és egyéb helyeken. én sem szeretem őket, de ettől ezen még mindig gyökérség pampogni. és ne tedd fel többször a kérdést.

2010. nov. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Egyszer tettem fel a kérdésemet. Nem néztem, hogy van-e hasonló kérdés feltéve. Ha volt, az nem az én kérdésem volt. Azon kérdésedre, hogy mi a bajom izraellel pedig a válasz nem lesz rövid. Mivel jelenleg dolgozom nincs időm belekezdeni. Ha komolyan érdekel a válaszom, akkor csak annyit írok egyelőre, hogy kérlek légy egy kis türelemmel.
2010. nov. 9. 10:49
 10/29 anonim ***** válasza:
60%
te is vagy akkora nemzetbiztonsági kockázat, mint ez a szerződés
2010. nov. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!