Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Valamelyik nap hallottam a...

Valamelyik nap hallottam a Kossuth rádióban, hogy a kormány megszünteti a szabad orvosválasztást, továbbá csak abban a helyégben mehetsz orvoshoz, ahol laksz, különben a törölt vizitdíj tízszeresét kell fizetni mindenhol?

Figyelt kérdés
2010. nov. 9. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:
39%
Ez hülyeség. Valamit nagyon félreértettél.
2010. nov. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Azért kérdeztem,mert nem értettem tisztán.Rácz Jenő mondta a hirekben-korábbi eü miniszter-,sőt azt is kijelentette,hogy valamilyen formában fizetőssé teszik a háziorvosi,valamint a kórházi ellátást,továbbá ha máshová mész,akkor ez az összeg nagyon meg fog emelkedni!


Anak örülnék,ha en tévedtem volna az értelmezésben.

2010. nov. 9. 19:01
 3/4 anonim ***** válasza:
70%

Nem tévedtél.

A Népszava szerint a vitairat tartalmazza a minden járulékfizetőnek járó szolgáltatási csomag újragondolásának lehetőségét, és például azt is, hogy abból kizárhatók legyenek a nem az egészségi állapot javítását célzó beavatkozások. "A hálapénz visszaszorítása érdekében megfontolandó a szabad orvosválasztás fizetőssé tett rendszerének egyértelművé tétele" - idéz a lap a dokumentumból. Megjegyzik, hogy elvileg most is fizetni kellene, ha a beteg nem a lakhelye szerint kijelölt orvoshoz megy, csakhogy ezt eddig egyetlen kórház sem hajtotta be, mert a nagy adminisztrációs terhek miatt nem állt érdekükben.

2010. nov. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm,akkor megis jól hallttam,csak ha a hálapézt meghallom,kiüt a víz,nem reg műtőttek,egymasutan ketszer,elfertőztek!Elmentem megmutatni egy kllinikara es újra meg kell műteni a hasam,mert elszúrtak,eddig kifizettem 70.000.- az orvosoknak!Hiaba!Ilyenkor mi van?Mi van ilyenkor,mikor elszúrják és máshol kell megcsinaltatni,újra!?


Nem ertem az egészet,akkor mindenhol legyenek olyan orvosok akik tudnak is valamit!Ez viszont megint lehetelen!

2010. nov. 9. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!