Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit kéne szeretni a zsidóknak...

Mit kéne szeretni a zsidóknak Magyarországon?

Figyelt kérdés

Idéznék egy kommentből: "Mindegy, hogy ki mennyit és miért dolgozik, a lényeg az üzlet és a származás. Izraelben sok a "rokon", nyilván a malmukra hajtják a vizet. A zsidók különben is egymást szeretik és nem a magyart (vagy mást), ezt nemrégiben ki is fejtette valami izraeli vezető. Magyarországot pedig a zsidók irányítják. Nem csak a politikában, hanem minden területen. Mindenki, aki nem zsidó, arra való, hogy kiszolgálja őket."


Ilyen hozzáállással mit akartok?


2010. nov. 10. 12:15
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
27%

Nem csupán Magyarországgal csinálják ezt, hanem gyakorlatilag lassan az egész földkerekséggel.

Csak idő kérdése, és mindenki behódol nekik.

Hogy itt mit kéne szeretniük?

Hát azt, hogy a GYARMATUK vagyunk.

2010. nov. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
61%

"Nem csupán Magyarországgal csinálják ezt, hanem gyakorlatilag lassan az egész földkerekséggel. "2

Hát nem tudom. Pl. Ausztriában, Svédországban vagy Kanadában elég jól élnek az emberek akkor is, ha "zsidó gyarmatok". Ha mi is olyan színvonalon fogunk élni, akkor felőlem lehetünk "zsidó gyarmat" Hajrá, mindent bele zsidók!

2010. nov. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Lenne még egy kérdésem: Ha mi magyarok kerülnénk vezető pozícióba mi rá a biztosíték, hogy nem tekintenének ránk ugyanígy? Miért bűn az, hogy ők meg tudták szerezni azt a "hatalmat" amit mások nem? Az ember eredendően gyarló, szóval...
2010. nov. 10. 12:27
 4/28 A kérdező kommentje:
12:25-el értek egyet!
2010. nov. 10. 12:28
 5/28 A kérdező kommentje:
Amúgy jó lenne ha végre valaki tudná bizonyítani azt, hogy mi egy "zsidó gyarmat" vagyunk! Egyltalán: miért fontos az, hogy kinek a gyarmata vagyunk? Nem az lenne a lényeg, hogy ne legyünk gyarmat? ( Már ha az első válaszoló észjárását követem)
2010. nov. 10. 12:30
 6/28 anonim ***** válasza:
14%
A zsidó voltaképpen nem egy létező népet, vagy hatalmat jelképez ebben a kontextusban, hanem valami sokkal rosszabbat: kifogást a tehetetlenségre. Könnyű ráfogni egy népre a világ összes baját, hiszen így az emberek bebeszélhetik maguknak, hogy nem az ő hibájuk, hogy a dolgok rosszabbra fordultak. Nem, a zsidók a felelősek a szavazások végeredményeiért, az alkalmatlan politikusokért, a személyes rosszindulatért, szűklátókörűségért, irigységért, mindenért. Véletlenül sem az állampolgárok, akik nem hajlandók saját kezükbe venni a sorsukat, és hagyják, hogy minden tönkremenjen, ha nekik éppen jól megy a soruk. Csak a zsidók.
2010. nov. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
61%

Első vagyok:

Az barátom, hogy egy gyarmaton Te rabszolga vagy, nem pedig polgár.

Második: nem jó országokat írtál, őket még nem sikerült eladósítani, ami pénzt ott keresnek az emberek, az nem adóssággal terhelt, de még lehet, és lesz is, csak idő kérdése...

2010. nov. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
56%
Egyébiránt a cionista háttérhatalomról beszélek, nem a rassz szerinti zsidóságról ( őket ki nem sz@rja le?!), amiben term. nem zsidók is vannak, de az ideológiájuk ugyanaz.
2010. nov. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
46%
Jut eszembe: s hogy válaszoljak a kérdésedre kedves Kérdező: ugyanolyan közönyt vált ki belőlük ez az ország, mint bármely más ország a világon, amivel nem tudnak azonosulni sem mentalitásban, sem szellemiségben, sem semmiben.
2010. nov. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
72%
Ezt a kommentet én írtam egy másik kérdésre. Megtiszteltetés, hogy már engem is idéznek :D
2010. nov. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!