Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért sértődnek meg egyesek...

Miért sértődnek meg egyesek ha negatív véleményt mondanak kedvelt pártjukról?

Figyelt kérdés
Hiszen sem családtagjai és sem barátaik a pártnak csupán szimpatizánsaik,de mégis ha pl.ha azt írom egy pártra,hogy balfék ,akkor máris akadnak önkéntesek,akik szívesen széttépnének és elküldenek nem igen kellemes helyekre. Miért van az,hogy ezek az önkéntes lázadók magukénak érzik a pártot? Én is szimpatizánsa vagyok egy pártnak,de ha szidják azzal nem engem bántanak meg és csak sajt magát minősíti az,aki szinte verekedni képes kedvelt pártjáért
2010. nov. 12. 11:14
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Mert a legtöbb magyarnak a pártja a vallása. Szomorú, hogy 20 év demokrácia után még mindig észak-koreai felfogással kezeljük a politikát.
2010. nov. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Sokan elvakultak és lusták tájékozódni, csak ennyi (a vádló oldalra is igaz ez sokszor). Vakon elhiszik, amit a médiába bevágnak.
2010. nov. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a fentiekkel, sokaknak ez már vallás, ráadásul saját tudatlanságukból és szűklátókörűségükből maradéktalanul benyelik azt a pártpropagandát, ami őket tette meg célközönségnek.
2010. nov. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
12%
Az mszp rol nem tudom milyen szép dolgokat lehet mondani.Kisértődni se lehet ezeken a rothadékokon.
2010. nov. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%

"Az mszp rol nem tudom milyen szép dolgokat lehet mondani.Kisértődni se lehet ezeken a rothadékokon."


Aki nem kedveli őket, az nyilván szépet sem tud róluk mondani. Egyébként tapasztalataim szerint épp hogy nem a "szoci" körökben divat agyonajnározni a vezért, vakon hirdetni a pártideológiát és naponta szajkózni az újabb és újabb, a Führertől származó hülyeségeket.


Akinek nem inge, ne vegye magára, de akié igen, az inkább menjen öltözködni :)

2010. nov. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%

"A válasz írója 52%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:36"


A mai nap leghaszontalanabb válasza a tiéd. Akár azt is mondhattad volna, hogy "Nem értem, hogy kérdezhetsz ilyet, mikor a hafniumnak öt stabil izotópja van!". Annak is több értelme lett volna.

2010. nov. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%
Nekem nincs ilyen problémám, mert nincs kedvelt pártom.
2010. nov. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2010. nov. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!