Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az emberek miért lesznek...

Az emberek miért lesznek agresszívek ha a pártjukról negatív dolgok kerülnek elő?

Figyelt kérdés
2010. júl. 21. 12:44
 1/9 Voltaire ***** válasza:
24%
Nem tudom, én szdsz-esként mindig el tudtam viselni a negatív dolgokat is,- volt egy-kettő - sőt, a Fodor-Retkes banda után már nem szimpatizáltam velük, mert alkalmatlanok voltak a posztra.
2010. júl. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

többségében a fideszesekkel meg mszp-sekkel van ez a gond. fideszeseknél elsősorban mert istenként szeretik orbánt meg a fideszt, másrészt gyűlölik az mszp-t és előttük lebeg az, hogy mindenki kommunista meg szoci meg náci aki nincs velük. mint a morgós kutyák.


mszp-seknél nincs istenszeretet, de őket a fidesz elleni gyűlölet hajtja mindenfelé.


többi párt enyhébb. jobbikosoknál található sok turbómagyar sajnos, ők simán hülyék, de szerintem lényegesebben jobbak mint a többi. lmp-nél talán még higgadtabb emberkék vannak, nameg a beszívott füvesek így ők sem anyáznak annyit. a többi párt elhanyagolható.

2010. júl. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Voltaire ***** válasza:
16%

73

Azért ez így nem teljesen igaz, itt a fórumon a leglátványosabb trollságokat a jobbikosok követik el, az lmp-nek meg jóformán nincs tagsága. :D

2010. júl. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Mondd egy keresztény ember szemébe, hogy isten nem létezik, vagy kritizáld egy Alonsot, a Reált, Klicskot vagy a Metallicát egy rajongónak. Na ugyanezt a reakciót fogod kapni.
2010. júl. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"Azért ez így nem teljesen igaz, itt a fórumon a leglátványosabb trollságokat a jobbikosok követik el, az lmp-nek meg jóformán nincs tagsága. :D"


ezzel jobbikosként én nem értek egyet. milliószor kaptam és kapok itt napmintnap fideszesektől olyan sértéseket és trollkodásokat amit a jobbikosoktól laig.


főleg, hogy a legmocskosabb zsidózó jobbikos is tud érvelni, minimum azzal, hogy a cigányok meglopják őt meg megverik és ezért a jobbik. de amikor egy fideszest kérdezel, hogy miért a fidesz, akkor elkezd az mszp-ről beszélni és szocizni, nácizni, stb.... és persze szidalmazni.


biztos van sok agyatlan jobbikos is az oldalon, de nem kevesebb mint a többi. bármennyire is fáj.

2010. júl. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mert abban a pártban még bíztak, de ha kiderül valami turpisság, akkor feszültek lesznek, hogy most mi lesz velük, mi lesz így az országból ha már senkiben sem bízhatnak.
2010. júl. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mert ez olyan érzés nekik, mintha őket magukat szidná valaki. Vagy az anyjukat... És aki eleve agresszívabb, temperamentumosabb alkat, abból ilyen reakciót vált ki ez az érzés.
2010. júl. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez ilyen falkaszellemes dolog...
2010. júl. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"lmp-nek meg jóformán nincs tagsága"


Csodálkozol? 45 évig hallgattuk a demagóg egyenlősdi, ciggerfelzárkóztatósdi állampropagandát. Lomposék kitalálhatnának vmi újat ha szavazóbázist akarnak.

2010. júl. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!