Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hiszik azt egyesek,...

Miért hiszik azt egyesek, hogy hogyha mindenféle elmeháborodott és szélsőséges által kitalált összesküvés-elméletet tudományos tényként kezelnek, akkor hirtelen "mindent tudnak a világról", "tisztán látnak", és "belátnak a színfalak möge"?

Figyelt kérdés
2010. nov. 13. 10:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Kérdező, a szélsőség egyik oldalról se jó, és sajnos mindenhol jelen van, remélem, ezzel tisztában vagy, és azzal is, hogy a Fidesz-fanatikusok és az MSZP-fanatikusok is ugyanilyen rosszak.
2010. nov. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem ők még gyerekek. Nem tudom elképzelni, hogy egy 20 fölötti férfi/nő netnáci legyen, és éltesse a kurucinfot, és a hasonló szánalmas oldalakat.
2010. nov. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
A kurucinfosok pont, hogy elítélik a kommunizmust.
2010. nov. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%

14:58

Inkább legyen kommunista diktatúra, mint elborult szélsőjobb párt. Természetesen nem a jobbikra általánosítok, van sok normális jobbikos.

2010. nov. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Kerdezo, legyszives linkelj mar be olyat, ahol a kurucinfo vagy a szentkoronaradio elteti e-koreat.


Milyen harcias arabokrol beszelsz??? Rengeteg arab allam nyugat barat, tehat nem tudom, hogy a szelsosegesek mert dicsernek oket.

2010. nov. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%

"Rengeteg arab allam nyugat barat, tehat nem tudom, hogy a szelsosegesek mert dicsernek oket."


hm..


[link]

2010. nov. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 bumbi02 ***** válasza:

itt felhozakodnak sokan fidesszel mszpvel, hülyeség.


megfigyelhető hogy a nemzeti érzelmüek (nem feltétlen csak a jobbikosok, lehetnek ezek csak simán nemzeti érzelmüek) többsége elhiszi az olyan "tudományos tényeket" mint hogy a magyarok kulturájából ered az etruszk, 15 000 éve itt voltunk a kárpát medencében, csak elmentünk az urálba majd visszajöttünk pár ezer év mulva + a hasonlók..

és mikor megmondom hogy nem igy volt, jönnek hogy engem beetetett a zsidó média, a propaganda, elvagyok vakitva stb.. pedig mint valaki már jól leirta, pont ezek a nemzeti érzelmüek vannak az országban legjobban megvezetve és őket is lehet a legjobban megvezetni.. mivel amig valaki a politika témában az eszét használja nincs baj, viszont amikor már az érzelmei dominálnak a politikában, akkor az érzelmeire már elég könnyü hatni és igy beadni neki azt amit hallani akar... (pl hogy mi magyarok vagyunk a legősibb nép..)

2010. nov. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Azért te is jó vagy kérdező: élteted a demokráciát, de leszólod, sőt sértő jelzőkkel illeted azokat, akik máshogy gondolkoznak, mint te.

Én nem veszem be ezeket az elméleteket. És nem vagyok antiszemita sem. De azért elítélem azt, amit Izrael művel a palesztinokkal, és ellenzem a holokauszt tagadását tiltó törvényt is, mert ez a demokrácia korlátozása.

Az arabokat szélsőségesnek nevezni, meg ugyanolyan rasszista dolog, mint amit te elítélsz. Számomra ezzel hiteltelenné is váltál.

2010. nov. 15. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Sem isten, sem sátán nem létezik. A biblia egy kódolt üzenet. A Rotchild titkos kormány készülőben van. Azt hiszed spirituálid világ jön? Tévedsz!
2013. szept. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!