Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az úgynevezett "nyirkai...

Az úgynevezett "nyirkai jóslat" valóban korábbi századokban keletkezett, vagy csupán a jobbosok öndicsérő firkálmánya?

Figyelt kérdés
2010. nov. 14. 02:01
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Nem tudom, én is olvastam és félelmetes, ha tényleg akkor keletkezett amikor mondják. Ha be tudják 1000% ra bizonyítani hogy akkor akkor komolyán áttérek a BÜN nevű hitre ami az ősvallásunk. (igen pogány tudom stb.. de a mi konkrét vallásunkat BÜN-nek hívták és ebből jött a bűn)
2010. nov. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Sz1u ***** válasza:
15%

Beleolvastam a Jobbik oldalán a "nyirkai jóslat"-ba, ill. a kommentjeibe.


Bűn gyenge!!! :)


Bármelyik pártra rá lehet húzni ezeket a "jóslatokat"!


Végig sem tudtam olvasni...


(jöhetnek a piros kezek)

2010. nov. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Állítólag táltosok írták, táltosok most is vannak és gyógyítanak is. Ők biztos h léteznek. Én elhiszem, hogy régebben írták, csak akkor miért nem hallottunk róla? De amúgy nemrég a 7 táltos ismét összeült és jövendöltek, azt mondták, hogy ami a nyirkai végén van az már nem lesz, de pozitív irányba megy el az ország. Amúgy is a nyírkai az 1940-es években vetítette előre az ország sorsát, azóta sok minden változott, bár nagyrésze bejött.
2011. febr. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pedig a vége volt a legdurvább. Itt soha nem lesz béke azért
2012. jún. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Internet miatt hallunk ilyenekről. Ha a sajtó leadja egyszer, nem fogja másodszor. Viszont internetnek köszönhetően, a célközönség jobban eléri a kevésbé friss dolgokat is(még talán idővel a hamisítások is kiderülnek, kevesebb kacsa tud lemenni, avagy bizonyítani kéne azt is, hogy most íródott. Méghozzá ez érné meg sok embernek). Arra van bizonyíték, hogy régi dolog ez, és minimális rész maradt csak le, anélkül is értelmezhető. Persze a szöveg fura, nem azért mert így beszéltek a 40-es években...nem értem politika hogy jön ide, valaki hisz még a politikában?
2013. nov. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!