Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az országban Fidesz ellenes...

Az országban Fidesz ellenes hangulat uralkodik?

Figyelt kérdés
2010. nov. 16. 17:22
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:

Akár a netes fórumokat olvasgatom akár a szomszédaimmal, vagy a kollégáimmal beszélgetek mindenki utálja őket. Mondjuk azért felmerül bennem mégegy kérdés:

Ki szavazta meg őket? :D

2010. nov. 16. 17:23
 2/23 anonim ***** válasza:
73%

Jó reggelt kívánok,Magyarország :)


Most esik le az embereknek, hogy affene, a politikusok már megint átqrták a kis buksifejünket... :$$$


Kedves kérdező, van sok ember aki a saját kárán sem tanul :) Mit lehet mondani?

2010. nov. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Hegyoldal az én környezetemben nincs ilyen. Senkitől sem hallom, hogy dicsérné őket. :D
2010. nov. 16. 17:31
 4/23 anonim ***** válasza:
53%
Fidesz ellenes hangulat? szerintem nem... nem húzok se jobbra se balra de én örülök hogy a fidesz van mert így legalább nincsenek tüntetések... aztán lehet hogy lesznek...:P
2010. nov. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
45%
maximum az MSZP berkeiben.
2010. nov. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
53%
Még nem, de már nagyon érik a narancsos bukta...
2010. nov. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Tudtommal már két helyen szerveznek fidesz ellenes tüntetést is. Azt ne kérdezzétek hol, nem jegyeztem meg.
2010. nov. 16. 17:48
 8/23 anonim ***** válasza:
60%
Előbb-utóbb leesik a legtöbb embernek, hogy a Fityesz is csak olyan mint a többi párt. Na akkor lesznek ám tüntetések...
2010. nov. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
70%

Még nem,még "csak" feszül a húr(nem kicsit,NAGYON)!De ha elszakad,akkor lesz itt még Orbán takarodj!

És ő vajon a tömegbe fog-e lövetni gumilövedékkel,vagy lemond?

2010. nov. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
0%

Teljesen mindegy ki van kormányon. Aki elégedett velük az alig szól, mert minek? Aki elégedetlen az meg lépten-nyomon hangot ad ennek.

Ha van egy tizesed, és adsz a Józsinak egy tizest, akkor a Béla nyavajog, ha adsz a Bélának, akkor a Pistának nem fog tetszeni. Ha adsz a Pistának meg a Bélának 5-5-öt, akkor a Józsi fog anyázni, hogy neki nem jutott. Márpedig a tizest legfeljebb kétfelé tudod bontani. Remélem te"cc"ikérteni.

2010. nov. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!