Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki kap jutalmat Karácsonykor?

Ki kap jutalmat Karácsonykor?

Figyelt kérdés
A kormány tagok biztosan !! Olyan jól végeték a munkájukat. Na meg kell nekik a milliós fizetésül mellé.
2010. nov. 18. 10:24
 1/5 anonim ***** válasza:
34%
Előtted is adva van a lehetőség, hogy képviselő legyél. Még van 3 és fél éved, hogy felkészülj az "állásinterjúra". Hajrá!
2010. nov. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%

Ma reggeli más zsebében turkálós kérdés?

Na a karácsonyi jutalom speciel abszolút nem a kormányon múlik. Én kaptam a komcsik alatt is, kapok most is. Lehet fújolni, hogy 100% MAGYAR vállalkozásban dolgozok.

2010. nov. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A télapó és a sátán! Ki más dugna egy sündisznóval?!
2010. nov. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyobb vállalatnál dolgozók, és például mikrovállalkozásban dolgozók is kapnak, a főnöktől függ.
2010. nov. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

én például nem kaptam.pedig 100%ban magyar cégnél vagyok.

muteréknak pl "jutalomként"már járkálnak körbe a főnőkök,hogy milyen kifogást találjanak hogy ne kelljen fizetni.nem először teszik ezt.még jó hogy a cégüket a Széchenyi terv-böl építették a külföldiek.amit ugye tudjuk hogy kiknek az adójából támogattak.

2011. dec. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!