Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek Gyurcsány ferencne...

Szerintetek Gyurcsány ferencnek van valamilyen pszichologiai rendellenessége?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy előfordulhat-e? Hogy esetleg ezért nem veszi észre, hogy már a saját pártjában sem szimpatikus. Tönkreteszi a pártját.
2010. nov. 20. 12:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem az átlag embernek is vannak kattyai,az,hogy egy miniszterelnöknek is van,teljesen megszokott!! Mért ,ki a "normális" ebben a világban és mi az ,hogy "normális"?
2010. nov. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nézd, mindenkinek van valami pszichés rendellenessége, aki politikusnak megy, mert ép eszű ember nem keveredik akarattal a mocskok közé.
2010. nov. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%
Vagy ha mégis belekeveredik és nem illeszkedik be megfelelően, akkor nem sokáig húzza köztük!
2010. nov. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Van, ranidafóbiás, vagyis fél a békáktól. Komolyan.
2010. nov. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Van, szerintem ez a nárcizmus. Nézzétek meg, nem ráillik?


[link]

2010. nov. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem inkább testi fogyatékossága van: élve született.


Bocs, lehet lepontozni, de nem tudtam kihagyni. :D

2010. nov. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
73%
13:03 - Orbán Viktorra is ráillik (talán még jobban).
2010. nov. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
51%
Az egy hibbant elmebeteg ember.
2010. nov. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
68%
14.19: Jó a felvetésed, sok minden ráillik Orbánra, de ő nem annyira kiszolgáltatott, törékeny, sérülékeny személyiség, legalábbis én így látom. Gyurcsány tényleg mindent megtesz annak érdekében, hogy szerepelhessen, hogy a középpontban lehessen olyan áron is, hogy kiszolgáltatott, megalázó helyzetbe hozza magát. Gondolj pl. magára az öszödi beszédre. Épp ésszel mindenki számíthatott rá, hogy ha egy ilyet elmond, az nem marad titokban. Mégis elmondta, mert minden áron ki akarta provokálni a figyelmet, a fontosságot. És te vállaltad volna azt a sok mocskot, leköpdösést, gyurcsány takarodjot, amit neki minden nap el kellett viselnie a beszéde után? Te meddig maradtál volna a helyén? Biztos nem évekig! De ő maradt, mert a szenvedés árán is tündökölni akart. Most is erről van szó. Ebben a bukott helyzetben egy dolgot tehetne ésszerűen: Kussol, lapít és számolgatja a milliárdjait. Hiányzik neki, hogy itt ossza az észt, és ezzel provokáljon, céltáblája legyen mindenkinek? A vége meg az is lehet, hogy Orbán lecsukatja. Már csak arra várnak, hogy az új legfőbb ügyész kikérje a parlamenttől. De ő ezzel sem törődik, meg is mondta.
2010. nov. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Minden bizonnyal!
2010. nov. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!