Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem ír ki népszavazást...

Miért nem ír ki népszavazást Sulyok Tamás?

Figyelt kérdés
Kiírhatna egy nepszavazást arról, hogy maradjon-e.
jún. 2. 18:52
 1/4 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem az országgyűlés hatáskörébe tartozó személyi kérdésekről nem lehet népszavazást tartani.


Viszont még egy legutolsó Nemzeti Inzultációt lehetne. :)

jún. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
26%
A népszavazás csak bohóckodás, semmire nem kötelez senkit.
jún. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 XXXBalazs ***** válasza:
100%
Mert tudja, hogy a többség arra szavazna, hogy menjen.
jún. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
68%

#2


Ha eredményes akkor kötelez.

jún. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:

Sulyok Tamás már szóba sem áll a hazai médiával?

Német, ismétlem NÉMET sajtónak adott interjút a lemondatásával kapcsolatban, amiben ekézte a magyar kormányt! Nem szégyelli magát az ilyen köztársasági elnök, aki a saját országára hoz szégyent?! Magyar médiával ezek szerint már szóba sem állt. Miniszterelnököt nem...

Miért olyan fontos a Fidesz-KDNP-nek, hogy a szemlátomást végtelenül hiú (és – mint azt már korábban megtudhattuk – meglehetősen anyagias és...

Nagyon furcsa ez, mert merem állítani, hogy még a Fidesz-KDNP is tudna jelölni olyan személyt Sulyok helyett, akire a Tiszások is rá tudnának bólintani. Szóval, miért olyan fontos a Fidesz-KDNP-nek Sulyok Tamás személye, miért nem tudják/akarják „elengedni”, „levenni róla a kezeiket”?




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!