Miért nem ír ki népszavazást Sulyok Tamás?
Figyelt kérdés
Kiírhatna egy nepszavazást arról, hogy maradjon-e.jún. 2. 18:52
1/4 anonim 



válasza:




válasza:Szerintem az országgyűlés hatáskörébe tartozó személyi kérdésekről nem lehet népszavazást tartani.
Viszont még egy legutolsó Nemzeti Inzultációt lehetne. :)
2/4 anonim 



válasza:




válasza:A népszavazás csak bohóckodás, semmire nem kötelez senkit.
3/4 XXXBalazs 



válasza:




válasza:Mert tudja, hogy a többség arra szavazna, hogy menjen.
Kapcsolódó kérdések:
Sulyok Tamás már szóba sem áll a hazai médiával?
Német, ismétlem NÉMET sajtónak adott interjút a lemondatásával kapcsolatban, amiben ekézte a magyar kormányt! Nem szégyelli magát az ilyen köztársasági elnök, aki a saját országára hoz szégyent?! Magyar médiával ezek szerint már szóba sem állt. Miniszterelnököt nem...
Miért olyan fontos a Fidesz-KDNP-nek, hogy a szemlátomást végtelenül hiú (és – mint azt már korábban megtudhattuk – meglehetősen anyagias és...
Nagyon furcsa ez, mert merem állítani, hogy még a Fidesz-KDNP is tudna jelölni olyan személyt Sulyok helyett, akire a Tiszások is rá tudnának bólintani. Szóval, miért olyan fontos a Fidesz-KDNP-nek Sulyok Tamás személye, miért nem tudják/akarják „elengedni”, „levenni róla a kezeiket”?
Miért a hanyatló nyugathoz megy segítségért Sulyok Tamás?
Miért nem orosz barátait kéri meg?
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




