Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Olvastátok NÉPSZABADSÁG-ban...

Olvastátok NÉPSZABADSÁG-ban azt a cikket, hogy "vigyázz, becsapós nyugdíj"! Vélemények? Pánikkeltés?

Figyelt kérdés
Érintett vagyok, mert 37 ledolgozott évem van. Nem vagyok ijedős, de kiváncsi vagyok, hogy lehet-e valami alapja a cikknek.
2010. nov. 22. 14:09
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
34%
Három év múlva már nem lesz ez a törvény hatályban. És eláruljam miért nem? Mert rájönnek, hogy kevés a járulékfizető és sok a nyugdíjas.
2010. nov. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
A 14.57-es linkje után a válaszok már nem aktuálisak. egy gyermekem van, és nem csak a 3 gyerekesekre vonatkozik.
2010. nov. 22. 15:35
 13/21 anonim ***** válasza:
72%

nem tudom, hogy honnan veszed, hogy nem csak a három gyerekesekre vonatkozik a tv tervezet, amikor pedig de...

ha nem hiszed, akkor olvasd el (a parlament honlapján megtalálható) - a népszabi pedig nem pánikot kelt, hanem korrektül körüljárja a javaslat visszásságait, és rámutat arra, hogy ez a javaslat nem más, mint vakítás.

2010. nov. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

a "NÉPSZABADSÁG"-ban megjelent cikkeket nem olvasom, magát a szenylapot sem!


de ez azért elgondolkoztató: 2010. november 19., péntek 11:38

[link]

2010. nov. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
2010. nov. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

A benyújtott rörvényjavaslat teljes szövege:

[link]

(szó sincs benne feltételként, 3-2-1 gyermek számról!!)

2010. nov. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
70%

a 3 gyerekest én sem olvastam még sehol hivatalosan.


a nyugdíj összege alatt arra gondolok,hogy esetleg nem ugyanazok a számok lesznek érvényesek erre a kedvezményes nyugdíjra. még nincs kihirdetve a törvény, addig még ezer dolog változhat.

2010. nov. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
A Népszabadságot ne olvassátok, mert tényleg egy szennylap!
2010. nov. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Szerintem,nem pánikkeltés. Egyszerű igazság. Majd csak figyelj, nemsokára egy nagyobb létszám fog nyugdíjba vonulni és ez néhány éven át fokozatosan növekedni fog.

Szívás, de nemsokára jó ha 70000-80000 ft-os nyugdíjjak lesznek, persze csak akkor ha a fizud elérte a netto 150000 Ft-ot. Nem véletlen, hogy átirányítják a pénztárak által nyugdíjra fordított pénzeket. Lesz itt haccacáré. Képzelheted mi lesz azokkal akik éhbérért(80-90 ezer) dolgoznak. Azok pedig akik bejelentés nélkül zsebből kapták a betevőre valót gyakorlatilag éhen halnak.

A tizenkét szeletes tortát nem lehet huszonnégyfelé vágni mert nyolc szelet pár ember kezében van négy szelet pedig a magyar népé.

2010. nov. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 doboszoli ***** válasza:

Újabb szemfényvesztés, FIDESZ-módra, avagy "nesze semmi,

fogd neg jól!"

2010. nov. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!