Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan lehetne az emberek...

Hogyan lehetne az emberek számára vonzóbbá tenni a fizikai munkákat?

Figyelt kérdés
2010. nov. 23. 10:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk magasabb fizetéssel
2010. nov. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Kedvezőbb munkakörülményekkel, jobb bérezéssel, plusz juttatásokkal, ingyenes orvosi, és fogorvosi ellátással.
2010. nov. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
Becsüljék meg őket.Ne csak a diplomásokat, meg az értelmiségieket nyomják.Fizessék meg a munkájukat normálisan, legyenek normális körülmények.
2010. nov. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%

Ha megfizetnék rendesen.

Apám mesélte, hogy egyetem mellett segédmunkásként dolgozott anno, meg csirketelepen pakolt. Többet keresett, mint a szülei. Anyám dettó.

A párom is dolgozott nyáron segédmunkásként, 420 Ft-ot kapott óránként. Ami szerintem szánalmasan kevés.

2010. nov. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%

76-os!

Nem értem! Egyik pillanatban azt nyomatjátok, hogy ne csak a diplomásokat nyomassák!

Másik pillanatban: túl sok a diplomás!

o.O

2010. nov. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
22%
Mit nem értesz???Túl sok a diplomás, mivel mindig őket nyomják.Ezen mit nem értesz?
2010. nov. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Milyen fizikai munkákra gondolsz? Nehéz vagy könnyű? Én csak az utóbbit végezhetném, mert nem terhelhetem nagyon a szervezetemet egészségügyi szempontból.

Amúgy jobb fizetéssel, normális munkakörülményekkel (öcsém elvégzett egy alpinista képzést, ősszel volt egy interjún ilyen területre, ahol közölte a leendő munkáltató, hogy felszerelést nem tud biztosítani, no most ezt a luxust azért egy munkáltató - pláne ilyen területen - nem engedhetné meg magának), lehetne, és bizonyos szinten itt is számít a karrierlehetőség (pl. lehetnek a dolgozónak ötletei, amiket felhasználva valami előnyt ér el a cég, abból az adott dolgozó is profitáljon mint ötletgazda).

2010. nov. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

inkább te nyomatod mindig őket! mintha ők lennének a hibásak, hogy magasabb a fizetésük...

Amúgy nem is mindig magasabb csak kényelmesebb rájuk fogni!

2010. nov. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
12:07 - Erről az jutott eszembe, hogy nyáron lecseréltettünk mesterrel kompletten 2 ajtót (fürdőszoba, WC, panelben), a mester úr valahonnan hozta (nem vette) a beszerelt ajtókat meg a keretet, húzta az időt, elkért 80.000Ft-ot, felvállalt mellé még x munkát hasonló pénzekért, így a határidőt sehol nem tudta tartani, anyu diplomás pedagógusként kap 100.000Ft/hó fizetést. Mester úrék még kevésbé jó munkával is jobban megélnek, erdélyi körutazáson nyaralnak. Valóban nem mindig az keres jobban, akinek van papírja és még a szakmában is dolgozik talán.
2010. nov. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Na pont erről beszéltem! Egyik felet sem kell idealizálni!
2010. nov. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!