Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A mai hírekben-Kissuth rádió-b...

A mai hírekben-Kissuth rádió-bemondták, hogy a kormány nem ad nyugdíjemelést a betegnyugdíjasoknak /4.4%/, ezzel az emberi méltságot tiporja sárba? Miért feltételezi a betegekről, hogy csalók?

Figyelt kérdés
Tisztában vagyunk azzal,hogy sok betenyugdíjas az orvosokat megvásárolva,éveken keresztül jutottak ehhez a kedvezményhez,sőt vannak akik a beteg nyugdíj mellett dolgozni is tudnak.De,kérdem,akinek betegségből kifolyólag végtagjai vesztek el,vagy olyan idegrendszeri problémái voltak,hogy képtelenek dolgozni,miért bünteti a fidesz?Talán eljutunk oda is,hogy a Dunába lővetik őket,vagy netán elgázosítják,mint felesleges élősködőket,mert ezektől még ez is kitelik!?Volt már példa a törnénelemben erre,nem olyan régen!
2010. nov. 26. 13:57
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
Nem.
2010. nov. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

Te még ilyenen meglepődsz?

Én már azon sem csodálkoznék ha elkezdenék csökkenteni a kifizetéseket...


Már híreket se nézek, minek idegesítsem magam? Úgyis azt csinálnak amit akarnak.

2010. nov. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%

Sajnos ez is egy ugyanolyan kérdés amit nagyon nehéz általánosságban megválaszolni és nem illik általános szabályt sem hozni rá.


Az biztos, hogy rengeteg az élősködő, akik vették vagy valahogy megszerezték a nyugdíjukat.


Kimondottan bosszantanak pl. azok a nem versenyszférában dologzott, életerős 40 körüli nyugdíjasok, akik hős katonaként védték a hazát egy katonai hátsó ruharaktárban.


Ismerek olyan "rokkant" nyugdíjast is aki kimondottan élösködésre rendezte be életét. Jókat sunyít nyöszörög, de amellett napokat sétál a kínai piacokon, kocsmákban, közben IT diplomájával még az internetet sem tudja kezelni.

Megjegyzem, az internet mellet ülve azért lehet komoly pénz kiegészítőket keresni a tolókocsis rokkantaknak is.


Persze a nem ügyeskedő elesettekről kötelességünk gondoskodni.


Csakhát sajnos "pártunk és kormányunk" inkább az ököljogot gyakorolja semmint a kicsit költségesebb, vagy szervezést igénylő megoldást: egy reális felmérést az ügyben.

2010. nov. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
21%

Vágd fejbe magad egy Nyelvtankönyvvel!

Ha már az OM ezen spórolt az oktatásban...

2010. nov. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%

Ha ez tényleg így igaz, akkor ebből cirkusz lesz!

Esetleg rokkantkocsis, mankós tüntetés. Jót tenne a nemzetközi megítélésünknek.

2010. nov. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kissuth XD
2010. nov. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem tudtad, hogy "létszámleépítés" van?!

Ha nyíltan tehetnék, berugdalnák az összes nyugdíjast az útszéli árkokba, - "A vadaknak is kell enniük valamit!" felkiáltással...

Nem tudom, min vagy így felakadva, - amikor Magyarországon már a 40. életévét betöltött embert sem veszik emberszámba, - kivéve, ha "politikus", vagy elhíresült szélhámos.

- Bár a kettő egy és ugyanaz!...

2010. nov. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
82%
Én mikor a Kossuth rádióban hallgattam a híreket,megfigyeltem,hogy ,csak a kormány üzeneteit olvasták fel,az ellenzék,mintha nem is létezett volna...
2010. nov. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!