Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ugytudom, tobb Unios tagorszag...

Ugytudom, tobb Unios tagorszagban, nemcsak joga hanem kotelessege is resztvenni a valasztasokon az allampolgaroknak. aki elmulasztja azt mag birsagoljak. naluk miert nem kotelezo?

Figyelt kérdés
2010. nov. 26. 22:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%

Én még nem hallottam ilyenről.


De ha ilyen lenne, akkor direkt a legabszurdabb pártra szavaznék, vagy "véletlenül" elrontanám a szavazólapot!

2010. nov. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%
Én se hallottam még ilyenről.
2010. nov. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Azt nem hallottam, hogy bármelyik uniós országban kötelező lenne, de Brazíliában biztos, hogy az, csak akkor nem kell szavazni menned, ha súlyos beteg vagy, és igazolni tudod, hogy hogy nem tudsz elmenni a szavazóhelyre. Szerintem nem baj, hogy Magyarországon nem kötelező, sőt...
2010. nov. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%
Ilyen nincs.
2010. nov. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Ugy tudom Belgiumban kotelezo.

Talan meg Luxemburgban.

megkellene nezni valahol.

2010. nov. 26. 23:23
 6/12 anonim ***** válasza:
41%
Mert mi utáljuk az uniót mint egy rakás szart. És nem fogadjuk el az ostoba törvényeik.
2010. nov. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%
itt nincs létjogosultsága a kötelező választásoknak. az nálunk olyan lenne, mintha jigsaw kérdezné, hogy szúrja ki mind a két szemedet, és vágja le a végtagjaid, vagy inkább daráljon le élve.
2010. nov. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
63%

"Mert mi utáljuk az uniót mint egy rakás szart. És nem fogadjuk el az ostoba törvényeik."

A gond, hogy Eu nélkül már rég államcsődbe lennénk.

És egyébként is, sokkal nehezebb lenne az Eu nélkül az európán belüli költözködés.

2010. nov. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
25%

Le az EU-val!


Nekünk meg valami olyasmi rendszer kéne, ami


-törvényekben diktatúrista


-a multik felé nézve kommunista


-a kisemberek számára anarchista

2010. nov. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Erdekes valaszokat kapok, es az is erdekes,hogy ha valami kotelezo lenne,akkor mindenki tiltakozik ellene.

De ha elkellene menni es voksolni kellene,akkor nemlehetne

senkinek felronni,hogy nem tett semmit a valtozasert,vagy eppen a stabilitasert.

Az biztos igy lehet masokat okolni,es azok a leghangosabbak akik otthonmaradtak

2010. nov. 26. 23:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!