Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nagyobb divat összeesküv...

Miért nagyobb divat összeesküvés elméletekben hinni, és szélsőséges eszméket éltetni, mint racionális keretek között építeni a jövőt?

Figyelt kérdés
2010. nov. 28. 19:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Mert az átlagember a racionális keretek között már nem lát jövőt.
2010. nov. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
21%

Mert az új világrend megpróbál elhallgattatni. Vesszen az ECHELON!!!

Molnár F. Árpád

nemám (még a végén megkeres és akkor jaj lesz nekem)

2010. nov. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
57%

Szerinted az racionális döntés egy átlagember részéről, amikor fülét-farkát behúzva tűri, hogy tönkretegyék, kifosszák, ellehetetlenítsék a gyermekei és népe jövőjét, a családját és nemzetét bedig egyfajta bármikor levágható fejőstehének használva - egyes körök és hazai etnikumok - belőle éljenek?


Ha neked ez a racionalitás, akkor én nem kérek belőle. Én inkább az irracionalitást választom ezzel szemben, mivel élni akarok és azt akarom, hogy a gyermekeim egy olyan jövőt tudhassanak magukénak, ahol nem kell attól tartaniuk, hogy a saját hazájukban eladósodnak egy világ másik oldalán lévő bankvezérnek, aki mellesleg Magyarországról semmit sem tud, max annyit, hogy milyen jól megél az ott élőkből.


Más oldalről megközelítve a dolgot: te tudnál úgy megfesteni egy képet, vagy felépíteni egy házat, hogy közben folyton hátráltat ebben valaki?

2010. nov. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
55%
Egyáltalán nem divat. Összeesküvés elméletet nagyon kevés ember szövöget. A többség racionálisan gondolkodik átlátja a helyzetet és tenni is próbál ellene, csak sajnos addig nem tud míg egy ilyen kormányunk van.
2010. nov. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

19:49


És te mit csinálsz akkor "füled farkad behúzása helyett?"


Che Guevarás, Sturmabteilungos, vagy HARCOS-os pólóban jársz, úton-útfélen zsidózol, a Mein Kampfot bújod, a neten Archívumot és Hétköznapi Csalódásokat hallgatsz meg a Gyakorin mindenhova náci és kommunista, antiszemita és cigányellenes hozzászólásokat generálsz?


Ezzel aztán sokat tettél, ezzel aztán több vagy, mint aki "fülét farkát behúzza".


Tudod, hogy kb. a kutya se figyel rád ezek miatt.

2010. nov. 28. 20:00
 6/11 anonim ***** válasza:
18%

19:54


Jaj! Ne okold a kormányunkat, mert az is összeesküvés elmélet! Minden összeesküvés elmélet!


Szerintem vannak a világ vezetői, akik a 24 órájukból 20-at ébren töltenek, és csak azzal foglalkoznak, hogy szebbé tegyék a népek jövőjét. Csak ugye vagyunk mi, gonosz kisemberek, akik minden elcseszünk és folyton átverjük őket és rajtuk élősködünk és hálátlan módon szidjuk is őket és rosszat feltételezünk róluk.


Ébredjetek emberek és lássátok be, hogy hitetlenek vagytok! A világon létező összes bank és kormány csak a javatokat akarja, de ti folyton összeesküvés elméleteket gyártotok ellenük és nem látjátok be, hogy ők milyen csodálatosak! Ébredjetek!

2010. nov. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
49%
Mert egyeseknek arra élveznek, hogy kitalálják maguknak, hogy ők valami beavatott, különleges, kiválasztott emberek, aki, egyedül tudják az igazságot az egész világot behálózó szupertitkos!!!444 összeesküvésekről, (ami annyira titkos, hogy sok tizenéves nethuszár is tud róla) míg az összes többi ember agymosott birka. Végülis érthető motiváció, nagyobb sikerélményük nyilván nincs az életben.
2010. nov. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%

Olvasd el ezt a kérdést:


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__egyeb-kerdesek__1342..



Ugyan miért ne hinnék az összeesküvés elméleteknek, amikor pár évtized alatt odáig jutottunk, hogy egyes embereknek teljesen természetes, hogy magzatokat gyilkoljanak le csak azért, mert FELTÉTELEZHETŐEN jót tesz majd a gazdaságnak.


Szerinted ez a gondolkodásbeli változás teljesen természetesen zajlott le a nyugati kultúrember világnézetében? Én nem hinném...


És különben is, ha akkora jogállamban élünk, akkor jogom van összeesküvéselméletekben hinni, ha akarok. Nehogy már te tiltsd meg nekem.

2010. nov. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
38%

"Ugyan miért ne hinnék az összeesküvés elméleteknek, amikor pár évtized alatt odáig jutottunk, hogy egyes embereknek teljesen természetes, hogy magzatokat gyilkoljanak le csak azért, mert FELTÉTELEZHETŐEN jót tesz majd a gazdaságnak."

Az embrió még nem érző lény. Ez alapján az is egy összeesküvés, hogy te otthon a barátnőddel kefélsz. Ugyanis a biblia szerint szex csak gyereknemzésre jó. És amit te művelsz az erkölcsi romlás!!!!!!!!! Ez az ÚJ VILÁGREND miatt van, aki rabszolgaságba fog taszítani.


Van az apámnak egy ilyen konteós ismerőse, az ember egy idióta. Arra nincs pénze, hogy a gyerekeit etesse, de kocsmázni meg forradalmat szervezni arra van esze. Vallásosként arról beszél, hogy írtja ki a zsidókat és a magyar politikai elitet. Katolikusként én szégyellem magam miatta! Ráadásul annyira kur.va titkosak ezek a társaságok, hogy a söralátéttől kezdve az épületekig mindenütt ott van a jelük. De nagyon bénák. Én már rég rabigába vontam volna az emberiséget!!! Ezek állítólag már több száz éve léteznek, viszont akkor csicskák! Régebben nem volt nacionalizmus, le se sza.rták, hogy melyik ország melyik királya kormányoz, akkor simán meg lehetett volna csinálni a világkormányt.

2010. nov. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mert könnyebb átvenni azt, amit már valaki kitalált!
2010. nov. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!