Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » "A fidesz a komcsik szövetsége...

"A fidesz a komcsik szövetsége! "Olvasható az mszp rendezvényén. Itt ki kivel van. Ki mi? Mert ez már sok (kkk)?

Figyelt kérdés
[link]
2010. nov. 29. 02:57
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Nem inkább ugy kellett volna írni, hogy SZÖVETSÉGESEI?Úgy több lett volna a valóságtartalma.
2010. nov. 29. 03:00
 2/16 anonim ***** válasza:
73%

- Rákosi óta Orbán volt az első, aki saját gondolatait a "nép akarataként" aposztrofálva kötelező jelleggel kibiggyesztette a középületek falára.

- A kommunisták óta pedig még senki nem merészelte senki rátenni a kezét több millió ember magán megtakarításaira.


A Fidesznél nagyobb komcsi társaság ma tényleg nincsen a magyar politikában.

2010. nov. 29. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
61%

még jó hogy az mszp sek használnak komcsi jelképeket


vörös pl

vagy az internacionálé éneklése


de hogy milyen jogon? mocskos kapitalisták

2010. nov. 29. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

ja igen és ők énekelték a kisz indulót is

"fel kommunista ifjú sereg"

mindent elmond


kever az ideológiákat mint a sz@rt

2010. nov. 29. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
76%

Hagyjuk a politikusok süket dumáját, és beszéljenek a tettek! Lássuk, mit mutatnak a tettek és a tények:

1.: A demokratikus társadalmak és jogállamok még nem láttak olyat, hogy a már megszerzett jövedelemre utólagosan vetnek ki adót. Ez a rákosi-éra padlássöprésével egyenlő.

2.:Fejlett demokráciákban az alkotmánybíróság jogköre minden törvényre kiterjed. Az előző rendszerhez való visszatérésnek alkotmányossági és törvényalkotási szempontból az elmúlt húsz évben most lehetünk először, de valószínűleg nem utoljára szemtanúi.

3.:A magántulajdont tisztelő államok nem sajátítják ki az emberek megtakarításait. Ez most megtörtént. Utoljára ilyet a kommunisták csináltak.


Az előző kormány lopott, csalt, hazudott. Ez is tény.

De az előző Orbán-kormány is lopott, csalt hazudott. A Fletó azon hazugságait pedig, amiket az öszödi beszéd alkalmával kiteregetett, az Orbán sunyi ugyanúgy elhadarta, megfejelve a 14. havi nyugdíjjal, gázárcsökkentéssel, és irreális munkahely teremtési tervekkel. Korrupció dolgában az egyik tizenkilenc, a másik egy híján húsz.

A lényegi különbség a két társaság között abban áll, hogy az MSZP legalább jogállami és demokratikus keretek között maradt. És most nehogy elkezdjétek nekem keverni a demokrácia és a korrupció fogalmát, mert akkor elsírom magam!

2010. nov. 29. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

"1.: A demokratikus társadalmak és jogállamok még nem láttak olyat, hogy a már megszerzett jövedelemre utólagosan vetnek ki adót. Ez a rákosi-éra padlássöprésével egyenlő. "


és mire föl kaptak milliókat? ráadásul az én adómból is pl

mit tudnak felmutatni


nem vagyok fideszes de ezt még én is támogatom és hülye az aki nem

2010. nov. 29. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
27%

"Az előző kormány lopott, csalt, hazudott. Ez is tény.

De az előző Orbán-kormány is lopott, csalt hazudott."


és ezzel takarózol?

jaj a Béla is lopott nyalókát akkor én is


ennyi eszetek van mszp sek

2010. nov. 29. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

"A lényegi különbség a két társaság között abban áll, hogy az MSZP legalább jogállami és demokratikus keretek között maradt. És most nehogy elkezdjétek nekem keverni a demokrácia és a korrupció fogalmát, mert akkor elsírom magam!"


ja csak nehogy felemeld a hangod mert kilövik a szemed

vagy elvernek 1 olyan fegyverrel ami hivatalosan nem is lehet nálad

vipera

utána a szemedbe hazudik --> Gergényi


állításod szerint mind kettő ugyan olyan ami igaz

a különbség az hogy én veled ellentétbe nem ajnározom az mszp t


de neked még ebből nem sikerült kinőni

2010. nov. 29. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Ez az 1000 ember az MSZP-nél már "nagy"gyűlés? :) Nálunk a nyugdíjasklub néz ki hasonlóan.
2010. nov. 29. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Hát megkell hagyni Orbánc fajának nagyképviselője igazi hazug rétinigger faj remélem agyonverik a saját hülyeségéből kiváltott lázadásba:D
2010. nov. 29. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!