Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek a fidesz úgy...

Szerintetek a fidesz úgy végzi mint az mszp?

Figyelt kérdés
Ugyanazt csinálják mint az mszp, hogy megszorítanak. De ők még megígérték pluszban hogy nem lesznek megszorítások.
2011. szept. 22. 23:34
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
16%

nem emlékszek rá, de szerintem az mszp se ugy kampányolt, hogy szavazztaok rám mert rossz lesz nektek

de szerintem a fidesz is követni fogja az mszp-t és szerintem utána jön az LMP mint kormánypárt(bár nem szimpatizálok velük csak ezt gondolom)

2011. szept. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
71%
Te tényleg nem látsz különbséget a Fidesz és az MSZP között? Nem hiszem, hogy úgy fogja végezni, annyira nem fog lecsökkenni a támogatottsága.
2011. szept. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
57%

Pedig Sohanemhazudós Viktor most pontosan ugyanazt csinálja, mint Elkúrtuk Feri...

Szétcseszi a gazdaságot, és velünk fizetteti meg az árát.

Nem sok különbséget látok közöttük.


Bár a Fidesznek sokkal több narancsködtől megfertőzött bohóca van, mint amennyi a szegfű illattól gőzölt be. Úgyhogy nem fogja ugyanúgy végezni. A narancsköd sokáig kitart!

2011. szept. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
49%
Hogy mi lesz a sorsa, attól függ, hogy lesz-e olyan váltópárt, ami a helyébe léphetne. Mert ha a maszopot és a fideszt kilőjük, gyakorlatilag csak az LMP és a Jobbik marad (esetleg valami új, eljövendő párt). Ha ezek a pártok meg tudják szólítani az embereket, akkor a Fidesz is megy a süllyesztőbe.
2011. szept. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
39%

Ez a politika. Csak egyik párt nyíltan kimondja, hogy hazudtunk reggel, délben, no meg este.

A másik is hazudik, de ezt csak a wikileaks-ból tudtuk meg.

2011. szept. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
74%

@ma 23:52

nálad a nyíltan kimondja az azt jelenti, hogy egy ismeretlen nyilvánosságra hozza?

2011. szept. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
18%
Nem fogja úgy végezni, sokkal rosszabb lesz.
2011. szept. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
71%

megszorítások! nem igaz hogy egykutya: tessék nagyobb dolgokra is figyelni: az előző mszp-szdsz ki akarta árusítani az országot, stratégiailag fontos dolgokat elherdált, adósrabszolgaságba csalta az embereket.

és vigalmi- negyeddé tenni a hazánkat. VÉGE elvtársak!

2011. szept. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
46%

23:57


Ugye most csak ironizálsz?

Nem hiszem, hogy ezt valóban komolyan gondoltad, mert az elég nagy vakságra lenne bizonyíték...


Pedro

2011. szept. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
45%
Nem. A megszorításoknak két fajtája van: Az egyik az emberek szándékos tönkretétele saját zsebre, a la mszp, a másik az ország érdekében történő megszorítások annak érdekében, hogy a la mszp hülyeségeit rendbe tegyék 2018 -ig. Ez hasonló válasz mint amit az egyik válaszoló leírt, csak én nem szoktam ironizálni.
2011. szept. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!