Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Felháborítónak találod, hogy...

Felháborítónak találod, hogy a lobogót is meg akarják változatni?

Figyelt kérdés
2010. dec. 2. 22:37
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Mármint a magyar zászlót.
2010. dec. 2. 22:38
 2/20 anonim ***** válasza:
41%

Nem foglalkozok ilyesmivel :-)



Jó háborgást!

2010. dec. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
63%

Talán felháborítónak nem, inkább csak idegesítőnek. Amióta élek, ugyanolyan a zászló, és már megszoktam. Oviban, suliban büszkén és vidáman színezgettem a sima háromszínű magyar zászlókat, ezután viszont még arra is kell ügyelnem, hogy a jövőbeli gyerekeimet tanítsam meg címert rajzolni.


Engem inkább a szentkoronás és a keresztényes dolgok zavarnak a legjobban a készülő alkotmányban.

2010. dec. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
45%

Annyi baj legyen.

Szerintem az új lobogó szebb, történelmileg hitelesebb. Nem ez a legnagyobb gond ebben az országban, ilyen sötét diktatúra idején, amikor mindenütt Orbanokrácia, és demokratúra tombol, amikor Gy. Ferenc elkövetőt üldözik. Van ember aki ilyen sötét koszakban egy zászlóval foglalkozik???

2010. dec. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
67%
A címeres zászló szerintem nagyon jó ötlet,ha nem változtatják meg a címert. Ha a tölgyfalomboktól még szebben is nézne ki a Magyar Címer, akkor az engem nem zavarna, ha a zászlón lobogna, elvégre az angyalok is lekerültek a címerről, és a nemhivatalos zászlónkon is ott a címer. A németeknél, osztákoknál ugyanez. Szerintem nem olyan nagy gond. Már ha jól néz ki maga a címer.
2010. dec. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
55%
nem az a baj h fecót üldözik, mint elkövetőt, hsiezn jogos, hanem az a baj h Vikit nem üldözik, mrt ugyan annyira elkövető legalább
2010. dec. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
76%
szerintem egyáltalán nem azzal kellene foglalkoznia a Fidesznek hogy milyen a magyar zászló!Tegyen rendet az országban legyen munkahely több fizetéssel,a közbiztonságon javítson stb...Ha ezek megvannak utána azt csinál a magyar zászlóval amit csak akar még azt se bánom ha a saját fényképét ragasztassa ki rá csak előbb próbáljon meg rendet tenni az mszp után és ne ilyen apróságokkal foglalkozzon!
2010. dec. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy elhidd már, hogy üldözik. Hallgatólagos megegyezés van arról, hogy csak éppen annyira üldözik, hogy nehogy utólérjék. Ha valaki ezt a szabályt átlépné, az rá ütne vissza. Legközelebb őt vinnék el.

Kell a cirkusz a népnek.

2010. dec. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
55%
Én azt tartom felháborítónak, hogy ennyi mocsokság közepette, amit a kormányunk művel (az előző se volt szent), valakinek ez a legnagyobb problémája.
2010. dec. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
50%
Engem a korona meg a tölgyfalomb zavar. A koronát mind 1848-ban, mint 1956-ban mellőzték a címerről, és ebben a szellemben most sem lenne rá szükség. A tölgyfalomb meg mi a rézfán fütyülő búbánatos bölömbikának kell oda????
2010. dec. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!