Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességed alatt milyen...

Terhességed alatt milyen dolgokat tartottál felháboritónak?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok, hogy nagy pocakkal állnod kellett a buszon, mindenki téged nézett, de senki nem adta volna át a helyet. Vagy orvosnál mondjuk soron kivül fogadtak mert olyan panaszod volt, a többiek meg beszóltak. Szóval ilyenekre gondolok.
2011. aug. 7. 17:43
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
93%
Nekem az esett rosszul,amikor úgy beszéltek velem mint egy kis csitrivel,minek gyerek ,fiatal vagyok stb...aztán amikor elárultam a koromat megdöbbenve néztek.
2011. aug. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
54%
Nekem az volt kínos, amikor már utolsó idős voltam, már ülve se volt jó , felszálltam a buszra, megálltam, megkapaszkodtam, na gondoltam, így jó lesz, erre tízen ugráltak fel, hogy üljön le, kismama!Mit tehettem volna, megköszöntem , leültem.
2011. aug. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
96%

Talán azt hogy már akkor elkezdte mindenki osztani az észt hogy mit hogyan csináljak majd. Amióta megszületett, pláne kiderült hogy a gyerekneveléshez mindenki baromira ért, még az anyukánál is jobban, sőt a szoptatáshoz is értenek még a férfiak is, és bármit csinálok azt valaki úgyis kijavítja hogy szerinte nem így kéne, mert bár neki nincs gyereke de történetesen tudja hogy a sógornőjének a húga is pont így csinálta és mennyire káros következménye lett.


Na engem ezzel lehet őőőőőrületbe kergetni, már terhesen is, meg az elmúlt egy évben is, amióta anya vagyok :)

2011. aug. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
95%
Vendéglátásban dolgoztam, az egyik, egyébként nagyon kedves vendég, megkérdezte hogy mióta vagyunk házasok a férjemmel...nem vagyunk azok...kicsit zavarba is jött :-)
2011. aug. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
96%
Olyan előfordult velem is hogy felszálltam a buszra,és egy hely volt de oda is gyors leültek pedig látták a nagy hasam.Én azon tudtam nagyon felhúzni magam mikor az utcán nekem jöttek,mert kerülni már luxus.
2011. aug. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
96%

Számomra az a felháborító,amikor a házi orvosnál várok a soromra pocakosan,hogy kiírassak magnéziumot,előttem még van pár ember,a doki 1 órát késik minden reggel,és beesik egy-egy öregasszony,és bemegy mindenki előtt úgy,hogy velem van a 2 gyermekem is!

Az elsőt amikor vártam,akkor busszal mentem a kórházba szakrendelésre. Amikor hazafele vártam a buszt,oda tolakodtak elém,lökdöstek jobbra,balra. Megszólaltam,erre kiosztottak,hogy mit képzelek magamról! Számomra elképesztő volt mindig is,hogy ennyire bunkók az országunk lakói!

De babakocsis históriákat is tudnék írni!


Kérdező! Neked mi volt ami felhúzott?

2011. aug. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
41%

Engem az idegesít, hogy mindenki megbámulja a nagy pocimat.


17-nek nézek ki... 24 vagyok :S

2011. aug. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
89%

- A boltban a pénztárnál leejtettem valamit a szalagra pakoláa közben, előttem, utánam is álltak, és megvárták, hogy bemásszak érte.

- A kéretlen tanácsoktól, az önjelölt orvosoktól agyvérzést kapok.

- A velem így meg úgy volt történetektől, mert mindenkinek van egy törtnénete azzal kapcsolatban, ami velem történt.

- A zebrán jönnek velem szembe és szinte fellöknek, nem egyen nekem jönnek.

- A beszólásoktól, hogy: "29 hetesen ekkora hasad van, Jézusom! Mekkora lesz?!"

- Orvosnál, amikor a csak a táppénzes papírom kell, bekopogok, be se megyek, de okvetlen be kell szólni.

Én szerencsére nem tömegközlekedem, úgyhogy ilyen tapasztalataim nincsenek.

Hirtelen ennyi, de ha eszembe jut valami még írok.

2011. aug. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
92%

A beszólásokat:

- Mekkora hasad van, te jó ég!

- Mi van, lenyeltél egy dinnyét?

- Nagyon kiborultál, amikor megtudtad, hogy nem fiút vársz?

- Hogy bírod, szarul nézel ki!? (pedig akkor jöttem fodrásztól, az új ruhámban és azt hittem baromi jól nézek ki).

- Szegény már előre sajnállak, hogy fogod bírni 2 gyerekkel.

Uszodába beszólt egy öreg néni, hogy nem illik egy kismamának fürdőruhát felvenni, és az ő idejében ilyen bezzeg nem volt.

Amikor nekem jönnek, vagy meglökik a hasam, és bocsánatot sem kérnek.

Ajtót kinyitom magamnak, és bemennek előttem, mert várni nem tudnak 1 mp-et sem.

2011. aug. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
89%

21:30-as vagyok. Eszembe jutott még!

- "A terhesség alatt híztál meg ennyire?"

- " És? Fiú vagy lány? ......(válasz) " Mi van, nem tudtok fiút csinálni? Na, majd a harmadik."

- "Terhes vagy?" (Erre azt szoktam válaszolni, mivel elég egyértelmű, hogy NEM, csak lenyeltem egy dinnyit, vagy NEM, reggel sokat ettem.)

-Szóval, a hülye kérdéseket, és az okoskodó barom emberek jótanácsait oldalakon át lehetne sorolni.

2011. aug. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!