Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tilos az abortusz? Ez most...

Tilos az abortusz? Ez most komoly?

Figyelt kérdés

Ha bejön ez az alkotmány és tilos lesz az abortusz mi lesz majd?

Csak mert védekezés mellett is van esély teherbe esésre. Ki van zárva, hogy én megtartanám.

Lehet, hogy szörnyetegnek tartotok, de ha tényleg betiltanák és védekezés ellenére teherbe esnék én nem is tudom, éheztetném magam vagy különböző módokat keresnék, hogy hogyan tudnám megszakítani a terhességet.

Nehogy már az állam döntse el, hogy hogyan éljem az életem. Mi ez kommunizmus?

Vélemények?


2010. dec. 4. 17:48
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/93 anonim ***** válasza:
23%

Nem kommunizmus csak az abortusz eleve 1 nagy hülyeség.

Ha volt ereje megcsinálni a gyereket hordja is ki.

Attól h nem beszél vissza 1 magzat még szeretne élni.


Miért nem akarnál szülni?

Lazán böribe csuknának pár évre.

18/F

2010. dec. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/93 anonim ***** válasza:
91%

Akinek nem kell a gyerek, ezután sem fogja vállalni. Legfeljebb majd elvetetik illegálisan, és még több nő fog különös körülmények között elhalálozni. Vagy belerakják a kukába, esetleg az inkubátorokba, és ott lesz az államnak egy csomó eltartandó gyerek az otthonokban.


Ez a nagy kereszténykedés nem biztos, hogy mindig használ az országnak.

2010. dec. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/93 A kérdező kommentje:

Azért nem akarok gyereket szülni, mert szeretnék élni. Szeretnék karriert csinálni, és nem vagyok hajlandó feladni egy gyerekért. Nem is vagyok egyébként megfelelő a gyereknevelésre. Nem nekem való.

Ha kizárják az abortuszt, akár még a bűnözőket is növelhetik. Most ez így elég furán hangozhat, de ha azt veszed, hogy ha egy nő nem akar gyereket de muszáj megszülnie, nem biztos hogy marha nagy szeretettel és odaadással fogja nevelni, márpedig a rosszul nevelt gyerekből könnyen lesz bűnöző.

Így marha sok a rossz anya, most meg majd még több lesz.

Egyébként tényleg, mi van ha védekezel és mégis teherbe esel, fiatalabb korodban, mint szeretnéd. Én biztos nem adnám fel az életem miatta.

A szüleim megszültek, életet adtak nekem. Én nem szeretném eldobni magamtól az életet.

2010. dec. 4. 17:59
 4/93 anonim ***** válasza:
62%

még nem tudni pontosan mit takar majd az alkotmány.tippem szerint megmarad az abortusz lehetősége a következő esetekben 1bűncselekmény okozta terhesség 2a magzat nem egészséges 3az anya egészségét kockáztatja

manapság az abortusz indokainak zömében a 4.okra hivatkoznak(szociális hátrány)ebbe voltaképpen minden más beletartozik a "nincs mégegy szoba a lakásban"-tól a "mit szolnának az ismerősök hogy leányanya lettem"-ig

valszeg ezt a 4.pontot szednék ki mert manapság csak látványpékség a magzat védelme,aki akarja bármi okkal indokkal csakúgy elvetetheti.egy fogyó nemzet ezt a luxust már nem engedheti meg tovább

2010. dec. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/93 anonim ***** válasza:
63%

Hát igen, egy fiú könnyen beszél a szülésről.

Sajna itt nem csak annyi az egész, hogy akkor add örökbe. A szülésnek maradandó következményei is lehetnek és egy gyermek kihordása sem olyan egyszerű.

2010. dec. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/93 anonim ***** válasza:
54%
szerintem azoknak is van joguk elvetetni akik védekeztek de becsúszott a baba, mert egyik módszer sem 100%-os.
2010. dec. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/93 A kérdező kommentje:

18:04-esnél a pont!

Erről beszélek! Nem vagyok olyan felelőtlen, hogy ne védekezzek, szedek gyógyszert és sosem felejtem el beszedni, de attól még nem lehet 100%-os.

2010. dec. 4. 18:07
 8/93 anonim ***** válasza:
69%

Sajnos ebben a témában is megyünk vissza az ötvenes évek elejére.

Ha ezt bevezetik, látni lehet, nem a minőség, hanem a darabszám számít.

2010. dec. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/93 anonim ***** válasza:
63%
mi 100% manapság? az se száz százalék hogy nem szédülsz le a számítógép mellől eszméletlenül a következő percben.Manapság már annyi praktika és olyan jó minőségű óvszerek vannak hogy ekkora csekély bekalkulált hibaszázalékot el kell viselni.
2010. dec. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/93 A kérdező kommentje:
De a gyereket nem vagyok hajlandó elviselni. Inkább az abortusz árát. Még mindig olcsóbb, mint egy gyerek, meg a tönkrement életem.
2010. dec. 4. 18:23
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!