Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szólsz ehhez? Korlátozni...

Mit szólsz ehhez? Korlátozni akarják a híradókban hallható rossz hírek arányát.

Figyelt kérdés
[link]
2010. dec. 14. 08:12
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
93%
ja hát kb várható volt, de természetesen bármilyen korlátozás undorító ....
2010. dec. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
93%
na meg egy rendkívül izgalma skérdés, hogy mégis ki fogja eldönteni, melyik a "rossz" hír .... ez így igen szubjektív? vagy erre is lesz egy bizottség? amúgy pont az lenne a dolga egy híradónak főleg, hogy akár jó, akár rossz, mindenképpen függetlenül tudósítson a hírekről ..., na de majd gondolom valahogy elintézik ezt is
2010. dec. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
61%
nem a rossz híreket hanem a BŰNYÜGYI híreket. de jó lenne ha nem tennék fel 5 percenként.
2010. dec. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
84%
mert? mi a baj a bűnügyi hírekkel? az is a realitás sztem .... azokat miért kéne elhallgatni?
2010. dec. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
93%
Ha van egy bűnügy,és pár percig beszélnek róla,az miért lenne baj? A baj az lesz,hogy a fontos hírek közül is csak azt adhatják le,amit a Fidesz engedélyez!
2010. dec. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
92%
A jó híreket már régóta korlátozzák, bár az igaz, hogy azt nehezebb is eladni.
2010. dec. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
84%

09:19

pedig ez a cél sztem ....

2010. dec. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
46%
Most ezen mit kell megint háborogni? Ha nem tetszik, amit a tévében adnak, akkor interneten annyiféle forrásból olvasol híreket, amennyiből csak akarsz, aki meg a mai világban még mindig csak a tévéből tájékózódik, az meg az internetet használó emberekhez képest úgyis birkaként fog viselkedni, egyszerűen azért mert a TV nagyon szegényes és egysikú hírforrás a nethez képest.
2010. dec. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 Antóniaa ***** válasza:
70%
Az én véleményem: lehet, hogy nem egy rossz ötlet. Az ember bekapcsolja a tv-t és mi megy a hírekben, a sok negatív dolog. Persze, tudni kell arról,hogy mi történik körülöttünk, de ez már gáz. Csak emberölés, rablás, stb... Nem tudom...lehet én gondolom rosszul, de néha egy kis pozitív "energiát" is sugározhatnának.. Na ezért és sok másért nézzük keveset a kereskedelmi csatornákat...
2010. dec. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
59%

Egyetértek. Csak gondold el, milyen aprólékos figyelemmel válogatjuk meg, -jó esetben, - hogy mivel tápláljuk a testünket! Hasonlóan nagy figyelmet kell fordítsunk arra, hogy mivel tápláljuk a szellemünket. A sok negatív bűncselekmény már attól kezd legitimmé válni, hogy olyan sokat hallunk. Már-már természetes, -kis túlzással, hogy naponta kirabolnak egy bankot. Miért? Mert annyit beszélnek róla! Újszülött-gyilkosságok? Szinte mint-ha ötletbörzén lenne az ember. Amit beengedsz az elmédbe, az ott is marad, szóval helyes, a döntés, szerintem.

Nekem már volt egy ötletem, a pozitív hírek rádiója. De amíg a rémségekre meg a negativitásra nagyobb az igény, ...aztán persze a pesszimisták kedvenc szavaival élve: naugye!

2010. dec. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!