Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szólsz ehhez? Korlátozni...

Mit szólsz ehhez? Korlátozni akarják a híradókban hallható rossz hírek arányát.

Figyelt kérdés
[link]
2010. dec. 14. 08:12
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
66%
Néha megkérdezem.Ez most a tények vagy a kékfény??
2010. dec. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
84%
10:04 vagyok, azt kifelejtettem, hogy pl. Monacóban, de úgy általában a környéken a helyi lapok szinte soha nem hoznak rossz híreket?!
2010. dec. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
84%

Amúgy tényleg nagyon jó lenne, ha hallhatna az ember jó híreket, mert az egész napos hajtás, emberek egymás iránti gyűlöletének látása, igazságtalanság, csecsemőharapdálások után kifejezetten jól esne egy kis fénysugár, amibe kapaszkodhat az ember.


Ez mondjuk csak úgy lenne jó, ha a Fidesz tényleg nem azt korlátozná, ami ellene van, hanem a tényleges negatív híreket.

2010. dec. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
69%
Végre cenzúra a híradóban... Mint a kommunizmusban. Hajrá Viktor, így tovább!
2010. dec. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 Antóniaa ***** válasza:
80%

válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 10:04


Ez egy nagyon jó ötlet ám...

Nekem személy szerint tele van a t...öm azzal, hogy csak a negatív dolgokat mondják be. Gyilkosság, rablás, nyomor... Semmi jó hírt nem közölnek, pedíg lehetne,mert történnek jó dolgok is... Csak sajn. az emberek nagy része a sz...ra kíváncsi,illetve már arra is gondoltam, lehet egy manipulálás is a közhangulat miatt.

2010. dec. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem meg tök mind1. A média eddig is egy manipulációs eszköz volt, ezután is az lesz.
2010. dec. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
67%

Teljesen jogos. Nemrég olvastam egy cikket a témában, hogy ezek a hírek ötletet adnak az embereknek. Mondjuk ott konkrétan az öngyilkosságról volt szó, hogy amikor bemondták a hírekben, hogy valaki a metró elé ugrott, utána hirtelen megnövekedett a metró elé ugró öngyilkosok száma. Azt hiszem, az atmrablásokkal is hasonló lehetett a helyzet.

Másrészről rengeteg pozitív dolog, ráadásul eléggé jelentős dolgok történnek az országban, a világon, amiről tipikusan nem értesül a közvélemény. Például én biztosan bemondatnám, ha egy világversenyen első helyezést ér el valaki. Mert az olimpiákon és a szépségversenyeken kívül nem sok mindenről szerez tudomást a közvélemény. Pedig volna miről.

Talán még a mentalitásunk is megváltoztatná, ha napi fél-egy órában alapvetően pozitív tartalmú híreket látnánk-hallgatnánk.

2010. dec. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
84%
Én annó a fideszre szavaztam, de mostmár nagyon teli van velük a hócipőm! Arra azért kiváncsi leszek, hogy az internetet mikor akarják cenzúrázni? Ott is sok a rosz hír...
2010. dec. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 Antóniaa ***** válasza:
75%

A válasz írója 61%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:19


Bár ez nem idevaló téma, de sokan gondolják így, már késő, most lehet agyalni... Erre nem tudok mást mondani!!!

2010. dec. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
50%

10:43

ez baromság ....

csak mert XY megöngyilkolta magát, ezért nem kap kedvet hozzá másik 100 ember is

2010. dec. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!