Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért szavaztatok a Jobbikra,...

Miért szavaztatok a Jobbikra, az Lmp-re, a Fidesz-re és az Mszp-re?

Figyelt kérdés
Mitől olyan jók ezek a pártok? Ne azt írd,hogy mutassak jobbat! Miért hiszel még mindig az MSZP pártnak,holott 16 év alatt tönkretette az országot. Miért hiszel a FIDESZ pártnak,holott már egyszer négy évig uralkodott és semmit nem csináltak,sőt az MSZP-re mutogatott a FIDESZ,hogy miattuk nem tudtak segíteni az országon mert a csúnya MSZP mindent elrontott. Az LMP és a Jobbik mit akar itt? Vissza a Szocializmust! Vissza a munkát! Vissza a biztos jövőt! Vissza a megélhetést!
2010. dec. 15. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A szocializmus, a "biztos munka" és a "megélhetés" miatt tart most ez az ország ott, ahol. Vagy halmozzuk tovább az államadósságot, hogy a gyerekeink még nálunk is jobban szívjanak?
2010. dec. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Azért szűnt meg a szocializmus mert életképtelen volt...

Elő a törikönyvvel, egy, két, há!

2010. dec. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Vissza a szocializmust!

Szép is lenne! A szépséghibája a dolognak, hogy a szocializmus úgy omlott össze, mint a kártyavár. Nálunk is sok mindent kölcsönökből fedeztek, úgyhogy nem egykönnyen lehetett észrevenni, hogy nem volt ott minden annyira rendben, mint ahogy látszott.

Azért nincs most a régi rendszer, mert nem volt többé megvalósítható.

Ezzel nem azt mondom, hogy a mostani jobb, ellenkezőleg!

Én a fenti pártok közül egyikért sem vagyok oda és kilátástalannak tartom az ország jövőjét. De az volt a szocializmus évei alatt is, csak akkor még nem volt észrevehető.

De tényleg erre vágyunk mind: biztos megélhetés, munkahely, legyen mire családot alapítani, legyen jövőképünk egyáltalán. Csak egyre jobban félek, hogy ez már soha nem fog megvalósulni. Remélem, csak én vagyok a pesszimista.

2010. dec. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Sz1u ***** válasza:

Hát én azért szavaztam a Jobbikra, az LMP-re, a Fideszre és az MSZP-re, mert a Kétfarkú Kutya Pártra nem lehetett!


...és ezt most halál komolyan mondtam!

2010. dec. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!