Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a videóról? És a fideszes képviselő miért mondja olyan bőszen a kuruc. Info-t az Lmp-s képviselőnek? Mintha az az ő médiájuk lenne. (5:40)

Figyelt kérdés
[link]
2010. dec. 21. 13:32
 1/5 A kérdező kommentje:
Mit gondoltok arról a részről amikor a fideszesek Schiffert körbeállják?
2010. dec. 21. 13:39
 2/5 anonim ***** válasza:
53%

Végignéztem. Hát furcsa egy világot élünk: Amíg Schiffer azért eléggé odab*sz, addíg a Jobbiktól csak ilyen gyenge érvelésekre, meg tréfás álláshalmozós szitkokra telik. És ez nem először van így. Úgy néz ki az LMP a Parlamenten belül radikálisabb mint a Jobbik.


Ezt nem gúnyolódásból mondom, hanem csak ezt figyeltem meg. Most, hogy tényleg kezdünk diktatúrába fordulni, a Jobbik, akik április előtt így meg úgy ígérgették, hogy az asztalra csapnak, igenis szedjék össze magukat és ne csak melegedni, meg a fizuért járjanak be!

2010. dec. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
10%
Walter S. hozzászólásával teljes mértékben egyetértek!!
2010. dec. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
10%
Jaj annyira egyértelmű,hogy a kis Novák Emőke irányítja a kurucot,nem is nagyon takargatja,szemérmetlenül védelmezi,pedig egy politikusnak nem kéne ilyenfajta állásfoglalást tennie. Egyik hírműsorban is azt mondta,hogy:nem én szerkesztem,nevetséges vád,de tegyükfel,h én,akkor sem mondanám el,mert az állam nekem ugorna.... Tomcat is tudja,pedig őrá nem fogható,h liberális lenne. A fidesz meg mindenféle összeesküvés elméáletet nyomat,h elvegye az ellenzék támadásainak éllét,hamár ugye észérvekkel nem magyarázható diktátori kontoljuk!
2010. dec. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
37%
Karácsony Gergely ,hogy röhög,ahogy Novák azzal érvel,h neki fönn van a száma a jobbik honlapján! Igen emőke,csak te önszántadból tetted ki azt a számot. Kiváncsi vagyok foglaltat jelezn-e?!:D Az a fideszes fax ,meg mit állbe olyan fenyegetően Schiffer mellé? Mint a buszon a cigók! Nem vagyok rasszista,a nem rendes cigányokra gondoltam!!!
2010. dec. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!