Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Balázs József Gyöngyösi...

Balázs József Gyöngyösi Fideszes képviselőnek sztetek le kellene mondania?

Figyelt kérdés

Balázs József Gyöngyös Fideszes országgyűlési képviselője elég csúnya ügybe keveredett! Telefonos beszélgetés bizonyítja hogy visszaél a pályázati pénzékkel. Emlékezzünk vissza ne is olyan régre talán csak pár évre 2-3 hogy amikor MSZP-s politukosok kerültek hasonló helyzetbe le kellett nekik mondani. Balázsnak még sem kell?! Eltusolják? Félnek a Jobbiktól? Ha ebben a körzetben választás lenne, Vona Gábor indulna a Jobbik szineiben. Sztetek nyerne? Linkek a beszélgetésről:

http://www.youtube.com/watch?v=UkDMNHG4Wk4

http://www.youtube.com/watch?v=i9AJk_7Pj90

[link]


2011. júl. 20. 23:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen. De mivel ez nem Nyugat-Európa vagy más civilizált, demokratikus hely, ezért marad a helyén.
2011. júl. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 son of satan ***** válasza:
66%
Igen, le kellene. De ha visszatekintünk az mszp 8 évére, amikor az egész társaságnak le kellett volna mondani a korrupciós üzelmeik miatt, akkor ez sem akkora vétség.
2011. júl. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
5%
Nem. Vonának viszont nem ártana.
2011. júl. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

kolopele, én utálom a Jobbikot, de itt nyilvánvaló az, hogy a fideszes hibázott és gerinctelen volt.

miért véded még mindig?

2011. júl. 21. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Kolopele, tudom, hogy ez nem tartozik ide, de nézz már be ebbe a kérdésbe, fontos lenne a kérdezőnek

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Talán tudnál segíteni neki. Jó, persze nem kötelező, csak gondoltam szólok. Tudsz neki privát mailt is írni.

2011. júl. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 doboszoli ***** válasza:
86%

Kíváncsian várom, hogy kommunikálja le a Fidesz a történetet. Eddig nagy a hallgatás.

Az MSZP 8 évi disznóságai nem mentségek a ma elkövetett disznóságokra, ill. nem csökkentik azok súlyát.

Két külön történet.

2011. júl. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, le kellene. Biztos vagyok benne, hogy nem fog. Sajnos ismerem az illetékest.
2011. júl. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen, le kellene. Már ha van benne gerinc...


kolopele: Vonát milyen módon keverted ide, amikor a szóban forgó esethez nincs is semmi köze?

2011. júl. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Hajdanán az úriemberek(nem azok akik így szólíttatják magukat)ilyenkor lőtték főbe magukat.
2011. júl. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 napietus ***** válasza:
100%
igen, le kellene, mert nagyon nagy ostobaságot csinált. nem is értem, mi volt ezzel a beszélgetéssel a célja.
2011. júl. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!