Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor a nyugdíjasoknak...

Orbán Viktor a nyugdíjasoknak írt levelében miért írja, hogy számára is elfogadhatatlan az a szemfényvesztés?

Figyelt kérdés
Nagyapám megkapta a miniszterelnök levelét és azt mondta, hogy OV is ott ült a parlamentben, mikor ezeket a törvényeket meghozták. Vajon kivonult, aludt, sakkozott vagy nem volt észnél? És most szemfényvesztésről beszél? Ez az ember egyáltalán tisztában van magával.
2010. dec. 21. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
Nem OV volt kormányon mikor kötelezővé teték a mnyp-tagságot.vagy mire gondoltál mert nem irtad ki kérdésben
2010. dec. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
ez duma. be akarja szippantani azt a 3000000 gurigát a kasszába, mert nincs lóvé. az, hogy később se lesz, az már a kutyát se, 4 évig el lehet belőle dőzsölni.
2010. dec. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi van még a levélben? Engem érdekelne.

Főleg az, hogy fogja a nyugdíjasok felé kommunikálni, hogy 2012-től bevezetik a svéd nyugdíjmodellt, és százmilliárdokat fognak spórolni a nyugdíjkifizetéseken.

:S


Egyébként természetesen a Fidesz az elmúlt években tehetetlen volt, gúzsba kötötték, nem léphettek semmit, csak leszavaztattak minden intézkedést.

Esetleg még hangoztatták, hogy csökkentsék a benzin jövedéki adóját, de hát kormányon ezt is másképp látják.


12 éve is mindent megcsináltak, amit a kampány alatt letagadtak. Nem tudom, ki az, aki valami mást vár tőlük.

2010. dec. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
62%

Mert OV szenilis hülyéknek tartja a nyugdíjasokat! Valóban ő is ott volt,amikor bevezették a magánnyugdíjakat,sőt még a választások előtt is jónak tartotta őket. Most viszont kell neki az emberek pénze,és köpönyeget fordított

Az egész levél hemzseg a hazugságoktól! A nyugdíjam nem lesz biztosítva ebből a pénzből,mert elkölti. Különben sem volt soha a nyugdíjasok jótevője! Az előző kormányzása alatt elvette a nyugdíjemelést, 18 %-ról,évi 4-5-re! Ha maradt volna a Horn-kormány által törvénybe iktatott összeg,akkor ma a nyugdíjam duplája lenne a 98 évinek,és nem kellene nyomorognom a többi nyugdíjassal együtt.

Csak felhúztam magam a levélben levő hazugságokon. Pedig nem vagyok és nem is voltam soha MSZP-s,de még szerencsére szenilis sem vagyok,és a memóriám is jó.

2010. dec. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

20.35. vagyok újra!

Mivel a levelet eldobtam már régen,csak nagyjából emlékszem rá.

Hízeleg a nyugdíjasoknak,hogy mennyire becsüli stb őket.

A szokásos,unalomig hallott szöveg a magánpénztárakról.

Nincs elég pénz a nyugdíjak fedezetére,ezért kell államosítani a pénztárakat. stb.

A levelek postaköltsége 140.000 millió Ft. Ki viseli ezt a költséget vajon?

A Miniszterelöki Hivatal a reprezentációs keretből,a Fidesz a megemelt pártpénzből! Nem. A levelet a Nyugdíjfolyósító Igazgatóságon keresztül küldte. Vagyis a hiányos nyugdíjkassza terhére írta az irományát. Ez már a pofátlanság teteje.

2010. dec. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!