Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Amikor már nemcsak magyar, de...

Amikor már nemcsak magyar, de külföldi lapok is írnak arról, hogy elveszik a sajtószabadságot, akkor van aki még nem hiszi el? És mi is a 12 pont 1. pontja?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


2010. dec. 23. 10:20
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Indexen olvass bele a kommentekbe. Van aki még mindig azt írja - amit Szijjártó is mondott - hogy mindenki hülye, meg csak félreértelmezik.
2010. dec. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
És mit tehetnénk? Hidd el, ez mellett nem sokan mennek el, azok közül legalábbis, akik bele-bele kontárkodnak a politikába. Akiket nem érdekel eggyáltalán(és ez a baj) azoknak meg mindegy mi megy, amíg van való világ 4. menjek fel Pestre tüntetni, hogy hadják például a zászlónkat? Nem lenne értelme, szerintem egymilliős tömeg sem érne el semmit, maximum szétvernék a fővárost. Az kellene, hogy a sajtó is mellénk álljon, különben nem jut el az emberekhez semmi az egészből, csak hogy "a csőcselék szétvert mindent egy kis szabályocska miatt"
2010. dec. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

"Az kellene, hogy a sajtó is mellénk álljon,"

A gond az lesz, hogy akkor nagyon meg fogják őket büntetni.

2010. dec. 23. 10:40
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Igen elveszik a sajtószabadságot és csak Orbán ehet majd sajtot stb stb.


Kit érdekel? Attól nekem nem lesz rosszabb, mert ez engem nem érint. Csinálja csak nyugodtan ha neki az tetszik.

2010. dec. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
57%

Ti tényleg azt hiszitek, hogy az EU legégetőbb problémája az, hogy a FIDESZ mit csinál Magyarországon? HAHA!


Szerintem kisebb gondjuk is nagyobb ennél. Különben is, amíg a Fidesz az "Európai Unió értékeinek védelme" és a "demokrácia szent ügyének védelme a szélsőségesekkel szemben" érvek miatt korlátozza nálunk a sajtószabadságot, addig az EU és az egész nyugati világ helyeslően bólogat is majd neki és csak azért karattyolnak a felszínen, hogy eltereljék az EU nehézségeiről szóló kellemetlen párbeszédeket.

2010. dec. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

"Kit érdekel? Attól nekem nem lesz rosszabb, mert ez engem nem érint. Csinálja csak nyugodtan ha neki az tetszik."

De neked is rosszabb lesz. Úgy érzem ti nem értitek mi az a cenzúra. Nem halhatsz olyan hírt ami ronthatna a fidesz hírnevén. Sok olyan hír lesz amit csak azért nem lehet leadni mert az nem az ő profizmusukat mutatja. Ha viszont mégis lesz akkor megbüntetik őket mondvacsinált indokokkal.

Mi lesz a közmédiumokban? Egy helyről kapják majd a híreket és csak azt adhatják le. Szerinted ki állapítja majd meg, hogy mi legyen azokban. Annyit segítek fideszesek a tagjai.

2010. dec. 23. 11:16
 7/10 anonim ***** válasza:
88%

"Kit érdekel? Attól nekem nem lesz rosszabb, mert ez engem nem érint. Csinálja csak nyugodtan ha neki az tetszik."


Az ilyen birka mentalitás miatt tehetnek meg az Orbán-félék az országgal azt, amit csak akarnak...

2010. dec. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
igen és ha kritizáljuk a médiatörvényt mind vörös bolsik vagyunk,persze,akárcsak a die welt,ami jobboldali konzervatív lap,az is vérkomcsi, danke fidesz
2010. dec. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

"A gond az lesz, hogy akkor nagyon meg fogják őket büntetni."


Éppen ezért kell meggyőznönk őket, és magunkat is arról, hogy egy másik kormány létrejöttéig kitartunk. Egy olyan kormányig, aki tudja, a nép könnyedén porba döntheti uralmukat.

2010. dec. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Pontosan miről szól a törvény? Hol lehet megnézni? Szeretném már én is elolvasni, csak mert itt néhányan egész konkrét dolgokat emlegettek, amitől már én is félek.
2010. dec. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!