Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hány munkahely van ma Magyaror...

Hány munkahely van ma Magyarországon külföldi kézben? Te magyar embernek dolgozol, vagy külföldinek?

Figyelt kérdés
A munkahelyeket górcső alá véve érdekelne, mennyi van magyar kézben (pl. magyar a munkáltató, magyar tulajdonú gyár stb...) és mennyi van külföldi kézben.
2011. jan. 23. 15:05
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
Hát, ahogy vesszük. Állami alkalmazott vagyok, de nem hiszem, hogy magyar embereknek dolgozom.
2011. jan. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Erről van kormányzati statisztika zászalékra pontosan. Fogalmam sincs hogy hol kereshetsz utána,már ha ilyen szinten érdekelt vagy a témában.

Google a barátod :)

2011. jan. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%

Én magyar embernek dolgozom, a cég vezetője a férjem. Vagyis saját vállalkozásban dolgozunk.

Ezt kellene minél több embernek, főleg akik nyafognak, hogy nincs munkájuk.

2011. jan. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hülye külföld már rég meg kellett volna halnia. Nem mindegy kinek dolgozik az ember, csak munka legyen.
2011. jan. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyik rokonomnak 3 munkahelyből 2 volt külföldi 1 magyar. Hasonló körülmények. A külföldinél volt egy kis kártya amivel kávét lehetett venni az automatából. A magyarnál vizet adtak, hogy abba ragd a kávéd.

De semmi nagy eltérések nem voltak.(informatiksu)

2011. jan. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
69%

külföldinek, azaz multinak sose dolgoznék. nem azért mert "fujj külföldi", hanem mert teljesen más a rendszer. Programozó vagyok. Egy multinál pedig munkától függően gyártani kell a terméket, szalagon.

A programozás számomra egy alkotás, nem vagyok hajlandó szalagon gyártani mint valami robot.


ezenkívül jobban szeretem, ha a főnököt, a tulajt személyesen ismerhetem.

Így többnyire a kisebb cégek érdekelnek munka terén. Más dolog, hogy ott is vannak problémák bőven, egyik csótányabb mint a másik. A multival ellentétben húzzák a szájukat a fizetési igényem után és bejelenteni csak minimálra, vagy annyira se.


sajnos nincs igazán jó választás. Most munkanélküli vagyok. tolom feketén, van ismeretségi köröm aki mindig megkeres melókkal. Majd idővel talán vállalkozom és a magam ura leszek, egyedül az adóhatóság fog max csesztetni. ennyi.

2011. jan. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!