Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van Magyarországon ez a...

Miért van Magyarországon ez a "demokratikusak és liberálisok maradunk, még ha mindannyian beledöglünk is" hozzáállás egyes emberek részéről?

Figyelt kérdés
2010. dec. 23. 11:41
 1/6 A kérdező kommentje:

Hidd el nekem, a hogy a nyugati sajtó sem objektíven akar tájékoztatni. Ott is csak azok a hírek jönnek le, amik a rendszer érdekeit szolgálják.


Ha most éppen a Fityesz baromkodásai vannak címoldalon, akkor az csak azért van, mert valami fontosabbról akarják elterelni a nyugati emberek figyelmét. Egyszerű érdekek.


Amúgy meg mi lenne, ha nem folyton Fityeszen, Maszopon meg Ballikon rágódnátok, hanem belegondolnátok abba az egyszerű ténybe, hogy magyarok vagyunk, Magyarországon élünk és az ország, valamint a benne élő emberek boldogulása, biztonsága és jobbléte közös magyar ügyünk.

Nincs Jobbik, nincs Fidesz meg MSZP. Magyarország van, magyarok vagyunk és baromság a pártpolitika.

2010. dec. 23. 11:49
 2/6 anonim ***** válasza:
sajjnos ez nem igaz, mert a liberálisok egyre csökkenőben vannak, erejük is gyengül, és aztért félek, mi afrász lesz itt ...
2010. dec. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Igen, magyar vagyok, Magyarországon élek, és számomra fontos, hogy ez az ország szabad és élhető legyen minden magyarnak és nem magyarnak. Ezért nem vagyok vevő a "centrális politikai erőtér" és "keleten a jövő" című lemezekre.
2010. dec. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
57%

"Igen, magyar vagyok, Magyarországon élek, és számomra fontos, hogy ez az ország szabad és élhető legyen minden magyarnak és nem magyarnak. Ezért nem vagyok vevő a "centrális politikai erőtér" és "keleten a jövő" című lemezekre."


Ellentmondasz magaddal azzal, hogy nem akarod a keleti bevándorlókat (legalábbis ezt állapítottam meg írásodból) és hogy minden magyar és nem magyar szabad legyen ebbe az országba! Valahova állnod kell. Állj a jó oldalra!

2010. dec. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"Ellentmondasz magaddal azzal, hogy nem akarod a keleti bevándorlókat (legalábbis ezt állapítottam meg írásodból)"


Akkor rosszul értetted, és -bocs- de igen ostobának kell lenni ahhoz, hogy ez jöjjön le... A kelethez való dörgölőzést ítélem el a nyugat ellenében, ugyanis kulturálisan jobban kötődünk pl. Ausztriához, mint Oroszországhoz vagy Kínához. És pontosan tudom, melyik oldalon kell állnom.

2010. dec. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Ultracivil ***** válasza:
100%

A kérdező kommentjével teljesen egyetértek.


Az hogy Magyarországon kialakult ez az álpártosdi, ez csak arra jó, hogy megossza a népet és szétforgácsolja azokat az erőket amelyeket egyirányba lehetne vinni.


Az összes politikust (tisztelet a ritka kivételnek) csak hatalom megszerzése és az ebből eredő gazdasági és személyes előnyök vágya hajt.


Ha nem esnénk folyton egymásnak, ha észrevennénk más egyszerű emberekben is a tisztességes szándékot, ha nem a kis előnyök állandó keresése, de némileg az országért való tenni akarásban is gondolkodnánk, akkor nagyon gyorsan túl eshetnénk azokon a nehézségeken amiket az elmúlt évtízedek hoztak ránk.


A szocializmus azért volt ennél jobb, mert szinte mindenki ellene volt így egyesülhettek az erők.

Nem véleletlen, hogy vértelen völt a rendszerváltás


Most mesterségesen megosztanak és ellenségképet mutatnak nekünk pont azok, a KISZ titkárok akik már az előző rendszerben is egy tőről fakadtak.


Ezen emberek szánalmas harcában vagyunk mi a hatalmukat igazolandó hús-tárgyak.


Tényleg nincsnek érdemi elvekkel bíró pártok, csak az azt kiszolgáló érdekszövetségek.


Ébredj fel Magyarország !! Próbáld már egyszer ki a saját erődet!!

2010. dec. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!