Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik ez az adókedvezményes...

Melyik ez az adókedvezményes vagy adómentes üzemanyag, és ez miért jó a kormánynak? Én nem így ismerem a kormányt, szerintem másodpercek alatt ráteszik mindenre a kezüket amire csak lehet!

Figyelt kérdés
2010. dec. 29. 23:16
 1/9 anonim ***** válasza:
E58. Ennek kizárólag a benzin része adóköteles.
2010. dec. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ez a bioetanol E85 85%etil-alkohol 15% benzin és az alkoholtartalma adómentes a benzin részére fizetjük az adót. Alkoholtartalma adómentesmarad az eu környezetvédelmi károsanyagcsökentő fityfenélyük miatt részletesen nem tudom mi ez a törvény. Valóban ha tehetné a kormány is megadóztatná az persze kérdés idővel a drága benzin miatt többen térnek majd át etanolra mi lessz akkor
2010. dec. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
És hogy mi jó ebben a kormánynak? Az hogy ezzel a hazai gazdaságot támogatod, nem kuwaitot az oroszokat usát meg a többi büdös csótány népet.
2010. dec. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
De azért ismerd el, utolsó, hogy a 100-150 Ft/liter adó is elég jó a kormánynak :)
2010. dec. 30. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%

"És hogy mi jó ebben a kormánynak? Az hogy ezzel a hazai gazdaságot támogatod, nem kuwaitot az oroszokat usát meg a többi büdös csótány népet."


Begyöpösödött agyú turbómagyar vagy öcsém.

Miért?

Mert nem veszed észre, hogy az üzemanyaggal így is, úgy is a "többi büdös csótány" néptől veszi a MOL, búsús haszonnal adja el nekünk, és a kedves kormányunk még ráteszi az üzemanyagárra a maga kis uzsoráját, az adót.

Most, hogy 360 lett a benzin ára, megint nem azok a "büdös csótány népek" emelték az árat, sokkal inkább a hős fideszünk médiatörvénye, és egyéb baromságai miatti sokadik forint leértékelődés miatt szívunk.


És megint előjöhet a "ki azokkal a mocskos szemét multikkal az országból" dolog. OK. Legyen. Abban a pillanatban Magyarország taccson van. (Az a baj, hogy a multi egyszer meggondolja agát az ilyen törvények miatt, és kivonul, akkor nekünk annyi.)

Gondolkozzunk.

Mikor lesz a következő világmegváltó fidesz törvény, amin háborogni fog egész Európa...

2010. dec. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
**üzemanyagot
2010. dec. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"De azért ismerd el, utolsó, hogy a 100-150 Ft/liter adó is elég jó a kormánynak :)"


Jónak jó, de én mégis attól félek, ha a csökkent értelmű magyarnak egyszer megjönne az esze és csak magyar üzemanyagot tankolna akkor a kormány ugye elesne a jövedéki adótól és akkor kénytelen erre is rátenni.

2010. dec. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Begyöpösödött agyú turbómagyar vagy öcsém.

Miért?

Mert nem veszed észre, hogy az üzemanyaggal így is, úgy is a "többi büdös csótány" néptől veszi a MOL, búsús haszonnal adja el nekünk, és a kedves kormányunk még ráteszi az üzemanyagárra a maga kis uzsoráját, az adót."



Egyszerű vagy mint a faék bátyám. Te még olvasni sem tanultál meg, különben kihámoztad volna, hogy magyar és adómentes üzemanyagról beszélünk.

2010. dec. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Alkoholtartalma adómentesmarad az eu környezetvédelmi károsanyagcsökentő fityfenélyük miatt részletesen nem tudom mi ez a törvény."



Ezt érthetem úgy, hogy ha akarják sem tudják megadóztatni míg EU tagok vagyunk?

2010. dec. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!