Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon mikor fog ki...

Magyarországon mikor fog ki alakulni egy egészséges társadalom?

Figyelt kérdés
Nagyon negativan állunk a dolgokhoz,pedig vannak nálunk sokkal csóróbb és szegény országok.Ahol mégis pozitivan állnak a dolgokhoz.
2010. dec. 30. 18:59
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
13%
Már kialakult.
2010. dec. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
87%
Minden nézőpont kérdése!
2010. dec. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
34%

"pedig vannak nálunk sokkal csóróbb és szegény országok.Ahol mégis pozitivan állnak a dolgokhoz."

Mert ezekben az országokban sok embernek nincs internete.

Így nem tudják, hogy milyen a helyzet a nyugaton. Nem tudják ott milyen az életszínvonal. És ebből úgy gondolják, hogy az övéké nem is olyan rossz.

2010. dec. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
60%

Tyűű, első, te nagyon beteg lehetsz, ha tényleg így látod...

Akkor, amikor a politikai elitnek ez érdeke lesz. A jelenleginek ez soha nem lesz érdeke, tehát majd csak akkor amikor olyan politikai elitünk lesz, aki ezt akarja.

2010. dec. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 A kérdező kommentje:

Mert ezekben az országokban sok embernek nincs internete.



Jó azért ennyire ne sarkitsuk már le.Semmi köze az internetnek ehhez.Amikor én kölyök voltam,nem volt még internet mégis tudtam hogy amerikában,ausztriában vagy mondjuk olaszországban sokkal jobb az élet.De tv viszont van.

2010. dec. 30. 19:10
 6/58 BlackSword ***** válasza:
28%
Még legalább 50 év kell... Onnantól, hogy szeretett és imádott vezérünk kivonul a köztudatból... Mert fel kell még utána nőnie egy-két korosztálynak, akik majd újra hinni fognak a demokráciában...
2010. dec. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
53%

19:07-es vagyok

Azzal kiegészíteném, hogy sokáig például a telefon nem volt megengedve kubában, hogy nem értesüljenek arról, hogy mi megy az USA-ban. Vagy csak kubai filmeket lehetett nézni.

2010. dec. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 A kérdező kommentje:
Első akkor te vagy milliomos vagy,vagy pedig kalitkában élsz.Vagy valamelyik párthoz tartozól valóban.
2010. dec. 30. 19:11
 9/58 anonim ***** válasza:
46%

"De tv viszont van."

De eléggé meg van szabva, hogy mit lehet adni.

Vagy kína miért akart saját internet hálózatot bevezetni amiről nem lehet elérni külföldi oldalakat.

2010. dec. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 A kérdező kommentje:
Jesszus mariska.Hogy jön ide kuba,én kelet europai vagy balkáni országokról beszélek.
2010. dec. 30. 19:13
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!