Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem unod már, hogy a balliberá...

Nem unod már, hogy a balliberális média mindig, minden nap felhozza a médiatörvényt a híradóban?

Figyelt kérdés

Meddig csinálják ezt a demagóg módszert? Bele akarják sulykolni az emberekbe, hogy "A törvény rossz!!!"


Szerintem a normális ember ráfosik a TV csatornák 200 milliós büntetéseire.


2011. jan. 6. 18:44
1 2
 11/16 bumbi02 ***** válasza:

miért is? azért mert nem értek egyet A Viktorral máris mszps lettem? tudod mikor volt ez a felfogás hogy aki nincs velem, az ellenem? nézz utána.. azért mert nem a hőn szeretett és dicsőitett Viktort követem még nem vagyok mszps. tény h közelebb állok a bal oldalhoz mint a jobbhoz, de én legalább elismerem hogy az mszp sz*r volt az utobbi 8 évben - többékevésbé - míg te akkor se hiszed el ezt Orbánról mikor nyiltan a szemünkbe röhögve szedi ki a pénzt a zsebünkböl, és mikor nyiltan +400 000rel gazdagodik havonta.. mert ő nem a saját zsebére dolgozik, ő a népért...


Mógács Dániel mondta meg jól: egy hangyaf*sznyit se érdekelnek a választók, én akarok meggazdagodni.. de ő legalább kimondta.. de szerencsére ő csak humorista.

2011. jan. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

doboszoli:


Lehet hogy igazad van... Én soha nem fogok felérni népünk bölcs vezérének hatalmas géniuszához... Viszont határozottan jól érzem magam itt lent a disznók között. :-D


Mellesleg én tagja vagyok a Mensa HungarIQuának, vezérünk meg nem ér rá ilyen csip-csup ügyekkel foglalkozni...


12:18-nak:


Köszönöm az elismerést, nem gondoltam volna, hogy valaki felismer, de ha már így elárultál, meg kell mondanom, hogy igazad van... Tényleg mindent én csináltam 2002 óta, én miattam éltünk rosszabbul, mint 4 (azaz már 8) éve, én vettem Grippeneket is, meg az Ezüsthajó Kft is az enyém volt... Most meg az országimázs rombolásával próbálom alantas módon megfúrni az egyébként mindig igazmondó legszentebb miniszterelnököt. Személy szerint én lázítottam fel eddig összesen 18 ország vezetőit, hogy tiltakozzanak a média törvény ellen is, és az én befolyásomnak köszönhetően tartják Viktorkát ezekben az országokban autokrata, akarnok, NEM EU-konform vezetőnek...


Ugye, mekkora sikereim vannak?


Pedro

2011. jan. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 bumbi02 ***** válasza:
a rendszer nyomása alatt megtörtél és mindent bevallottál... megy majd érted a fekete autó
2011. jan. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Az jó lenne, mert már nagyon utálok villamosozni...

Reggelenként 1/2 7-re kérem a ház elé. :-)


Pedro

2011. jan. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 bumbi02 ***** válasza:
ne nekem mondd, nem én fogom vezetni:)
2011. jan. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

19:11-nak.

Ha ennyire jól tudod, kérem azt az országot, amelyikben a sajtóban, médiában, neten megjelent híradást, egy, kizárólag a kormányzópárt tagjaiból álló testület büntethet, saját törvényi értelmezése szerint, és nem egy független bíróság? Nekem ezzel van bajom.

Mégegyszer: kérem az ország vagy országok nevét!

2011. jan. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!