Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hiányozna valakinek az RTL...

Hiányozna valakinek az RTL klub vagy a tv2, ha eltűnnének, mint médiacsatornák?

Figyelt kérdés
úgy vélem lényegében az a két csatorna nem ér semmit sem ,csak folytonosan butítják vele a népet.
2011. jan. 7. 00:11
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
23%
Manapság a TV felesleges, a neten bármit megtalálsz.
2011. jan. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
53%
Ezen az alapon minden TV csatornát be lehetne tiltani.Az meg nem demokrácia ahol nem lehet több vélemény!
2011. jan. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
42%
Egyáltalán nem! A híradón kívül semmi értelmes műsor nincs rajtuk.
2011. jan. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
66%

"Manapság a TV felesleges, a neten bármit megtalálsz"


Neked az ugyanaz?

2011. jan. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
37%
Ha visszakapja az MTV a Forma-1 közvetítési jogát, akkor felőlem megszűnhetnek.
2011. jan. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
39%
Nekem az RTL klub abszolút nem hiányozna, az egy szenny. Nem is értem, hogy még van olyan, aki képes leülni azt a fáradt valóvilágot, mónikashowt nézni, majd a BK. 56342158774.-részét is megnézik,ami szinte teljesen ugyan az,mint a többi...Különösebben a TV2 sem hatna meg,ha eltűnne, bár ezen szeretem a Jóban Rosszbant. Ha ezt meglehetne tartani valamelyik másik csatornán, akkor felőlem a TV2 is mehet az RTL sorsára. Helyettük meg tegyenek be valami jó kis tudományos,természetfilmes csatornákat.
2011. jan. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
37%

Ha rajtam múlna én a székházukat már rég belelőttem volna a napba.


Már nem is azért mert elbutítják vele a népet, hanem a műsorok színvonala (maunika só, győzike, józsi barát, balázs só, való világ, megagáz, gigagáz, xanyámkínja, anyátok közt, a híradóban folyamatosan hazudoznak (ifj. Vezekényi László csodás története, hogy csak egy példát írjak), hatszázezer éves lejárt filmek amiket "premierként" adnak elő


Én egyszerűen értelmét nem látom ezeknek a csatornáknak, van 1-2 műsor is ami jó (pl. Showder Club, Dr. House) de az ilyen jellegű műsorok száma szinte annyira kevés hogy értelmét veszti az egész.

2011. jan. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
44%
3 éve nincs tv-m úgyhogy nem tűnne fel. A net valóban nem ugyanaz. Ezerszer jobb. Azt a filmet nézem meg amelyiket akarom akkor amikor akarom reklám nélkül. A híreket a szélsőjobbtól a szélsőbalig minden változatban megtalálom. A szórakoztatónak szánt idióta beszélgetős, főzős stb. műsorok meg nem érdekelnek.
2011. jan. 7. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
52%

akinek nem tetszik az ne nézze.

én nem is nézem ezeket-

2011. jan. 7. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
27%

dehogy hiányozna


Stohl Andrások Havasok Hajósok


pfej

2011. jan. 7. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!