Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A választásokkor fideszesek!...

A választásokkor fideszesek! Képesek lennétek az MSZP-re szavazni 2014-ben?

Figyelt kérdés
Vagy milyen másik pártokat preferálnátok?
2011. jan. 8. 14:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Ez körülbelül olyan színvonalú kérdés, mintha lenne e olyan néger, aki a kkk-ra szavaz.
2011. jan. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
86%

Az MSZP-re biztos nem. Az ő kormányzásuk alatt volt nekem a legrosszabb. Mármint a Gyurcsány idejét értem ezalatt, szóval nem hinném, hogy azok után, ahogy akkor tönkrementünk, még egyszer rájuk szavaznék. Az LMP komolyan egy rossz vicc, nem is érdemes szót vesztegetni rájuk. A Jobbik nem jutna messzire a politikájával, meg alkot néha elég vad dolgokat.

A Fideszről sem tudom azt mondani, hogy jelentős eredményeket ért volna el a politikájával, csak kapkodnak össze-vissza.

Elég nagy bajban lennék, ha most kéne szavazni és a mostaniak közül kellene választani.

Az aktuális új kis pártokkal meg az a baj, hogy általában a nagyokból alakulnak és egy bolhafingnyit sem jobbak.

2011. jan. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
50%
Egyelőre a Fidesz azt teszi, amire felhatalmaztuk, úgyhogy nem gondolkodom másik pártokon...
2011. jan. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

"Ez körülbelül olyan színvonalú kérdés, mintha lenne e olyan néger, aki a kkk-ra szavaz."

Ez kb. olyan válasz, mint ez: [link]

2011. jan. 8. 14:19
 5/22 A kérdező kommentje:

85-ös esetleg indokolni is tudnád ezeket az állításaidat?

64-es! nem hinném, hogy erre hatalmazták fel! igazából azt hizsem, hogy bárki fel is hatalmazta volna (persze nem jogi értelemben értem)! Itt az volt a lényeg, hogy az MSZP és az SZDSZ eltűnjön végre.

2011. jan. 8. 14:21
 6/22 A kérdező kommentje:
arra gondolok itt ,aki már most kiábrándult a Fideszből! mert azért rohadtul nem volt itt mindenki ám meggyőződéses fideszes, csak "jobb híján" szavaztak rájuk!
2011. jan. 8. 14:22
 7/22 Bretso ***** válasza:
Bár én a fideszre (is) szavaztam, és mondjuk, hogy "kiábrándultam", az mszpre soha a büdös életben nem szavaznék. Ha jobb nem lehet, akkor inkább nem szavazok. És az elmúlt 8 év bőven elég volt mszp-s elvtársakból, ez a négy év meg valószínű a narancsvitézekből lesz elég, meglátjuk.
2011. jan. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
76%

Az MSZP-re SOHA, semmilyen körülmények között nem szavaznék, de talán még az országot is elhagynám, ha újra ők nyernének. Hiteltelenek, hazugok, és már eleget "bizonyítottak" az elmúlt években. (Nekik köszönhetem a családom teljes ellehetetlenülését...) Számomra ellenzékként is nevetségesek, minden kritikájuk, amit megfogalmaznak erősen emlékeztet engem a saját, korábbi tetteikre. Nekem ők ne akarjanak sajtószabadságot védelmezni, hiszen éppen az ő liberálisnak nevezett vezetésük alatt vált a média olyanná, amilyen (hogy ma már meg sem lepődünk, ha főműsoridőben nőnek öltözött transzvesztiták üvöltöznek fogatlan prostikkal a televízióban). Bárkinek hálás leszek, ha ezt az állapotot végleg megszünteti... Ugyanez igaz a magánnyugdíjjal kapcsolatos MSZP-hisztériára is: anno ők ugyanúgy nem kérdezték meg az én generációmat, hogy akarunk-e magánnyugdíjpénztári tagok lenni, egyszerűen köteleztek rá, hogy azok (is) legyünk...


A jelenlegi pártok közül számomra nincsen alternatíva a Fidesszel szemben. Igaz, nem is keresek másik pártot, és minden körülmények között vállalom azt a pártot, amelyik az én akaratomból került kormányra. Nem minden lépésükkel tudok teljes mértékben azonosulni, de összességében hiszem, hogy jó úton halad az ország.

2011. jan. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Én a következőkép szavaztam:

EP választás: Jobbik (lehet, hogy ez vicces lesz itt egy-két embernek): két okból: 1. Mert euroszkeptikus vagyok 2. mert addig sincsenek itt :D

OGY választás: érvénytelenül, mert egyik sem volt igazán szimpatikus

Önk.választás: függetlenekre, plusz egy LMP jelöltre, mert szimpatikus és értelmes volt a bemutatkozása

2011. jan. 8. 14:33
 10/22 anonim ***** válasza:
74%

Maximálisan egyetértek 14.32-vel. Minden szavával.

MSZP SOHA!!

Tönkretettek nagyon sok családot, eladták az országot.

A fiamnak (az ösztöndíj miatt, ami 14.000 havonta) szeptemberben kötelezően! be kellett lépni a magánnyugdíjpénztárba. Ha akart, ha nem. Végre ezt is megszüntetik.

Nem csalódtam a Fideszben, teszik a dolgukat.

Változás nem egyik napról a másikra lesz és nem is lehet minden állampolgár kedvére tenni. Nagyon különbözünk.

Nekem "akkor volt jó világ" (idézőjelben!, vagyis jobb volt mint az MSZP idején), amikor a Fidesz volt kormányon. Bízom bennük most is, hogy amit 8 év alatt tönkretettek Gyurcsányék, annak most legalább az irányát megfordítják, és idővel lehet majd érezni a javulást is. Én kitartok, és maradok az állami nyugdíjpénztárnál. Eddig sem kellett volna a magántakarékoskodással kibújni a mai terhek alól. Az én pénzemet meg felhasználták a nyugdíjfizetésre. Persze, hogy ide jutottunk. Én nem kérek többet az MSZP-ből. Csak a Fidesz jöhet szóba 2014-ben is.

2011. jan. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!