Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyetértetek Wittner Mária...

Egyetértetek Wittner Mária parlamenti beszédével? (a kommunizmus áldozatainak emléknapja)

Figyelt kérdés
2009. febr. 1. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:
60%

Igen!


A véleményem meg az, hogy bőven itt az ideje, hogy végre a kommunizmus áldozatai előtt is fejet hajtsunk, és tiszteljük az emléküket. tudomásul kell venni, hogy a kommunizmusnak is voltak áldozatai, és az Andrássy út 60 alatt végbement ártatlanok kínzásai is valósak voltak, akiknek annyi volt a bűnük, hogy nem voltak hajlandóak behódulni egy nyomorgató és gyilkos rezsimnek. még ha egyes politikusok ezt legszívesebben a szőnyeg alá söpörnék is.

2009. febr. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%

Igen!

Az én nagyapám testvérét is az Andrássy út 60-ban kínozták félholtra mert azt hitték róla, hogy kém... miután kiszabadult el is hagyta az országot soha nem jött vissza.

Igenis meg kell emlékezni azokról akiket a komcsik ok nélkül öltek meg, nem csak mindig a náciterrort kell hangoztatni meg a fasisztákat szidni, sztálinék se voltak jobbak sőt hitler csak másolta a Gulágokat.

2009. febr. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%

Így van, ahogy előző mondta. a kommunisták az én őseimet is tönkretették, a dolgos dédapámat kisemmizték a vagyonából. a nagyapám meg harcolt 56-ban, a műegyetemista társaival közösen. aztán évekig rendszeresen jött érte az ÁVÓ, az év egy bizonyos napján, hogy aznapra lecsukják... és ilyenkor érzik magukat a nagyapámhoz hasonló emberek pluszban meggyalázva, amikor egyesek még egyszer utoljára belerúgnak a halott áldozatokba azzal a mocskos állítással, hogy az egész kamu, a gulág kamu, a recski haláltábor kamu. nem meglepő, hogy W. Máriának, mint 56-osnak is kinyílt tőlük a bicska a zsebében.

Maximálisan egyetértek Wittnerrel. a kommcsikat szintén erkölcsi hulláknak nyílvánítom, az utódpártjukkal együtt.

2009. febr. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mindegyikőtökkel egyetértek! Azt merészség állítani, hogy odáig lennék a mai magyar politikusoktól, de amikor hallottam a szöveget, egy ideig a hatása alatt voltam
2009. febr. 1. 20:00
 5/5 anonim ***** válasza:
66%

Tökéletese. És mindegyikőtökkel. Szerintem szinte minden magyar család érintett ezekben a történetekben. Csak még mindig tabu beszélni róla. igaz aki pl. Recsken dolgozott, mármint a munkahelye volt ott, őt megértem.

talán egyszer ami életünkben még megérjük, hogy kiderül az igazság!

2009. febr. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!