Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Már megint cigányok voltak?

Már megint cigányok voltak?

Figyelt kérdés

Nagyon hajaz ez az eset a Cosma-féle sztorira,csak itt három lányt szurkáltak agyon.


[link]


2011. jan. 16. 01:16
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Érdekes a cikkben látható youtube videó, vajon mi a szórakozás abban, hogy már a bejáratnál ekkora tömegben nyomorogsz. Én ezt nem értem..
2011. jan. 16. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
51%

"az indította el a tömeget a ruhatártól, h 6 cigány megkéselt valakit aztán a már amúgy is iszonyatosan nyomorgó tömeget lelökték a lépcsőkön. mint a dominó, úgy dőltünk le. ember ember hátán, alattam 5-en feküdtek. azt hittem, hogy meghalok.:'(


most tudtam meg, hogy az a három lány, akik mellettem álltak, és később kint élesztették őket újra, mind3-an meghaltak...:'("

2011. jan. 16. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
84%

A rendőrség nyilván tagadja, hogy késelés történt, mivel azzal egyenesen azt állítaná, hogy cigánybűnözésről van szó.

Mellesleg, ahhoz, hogy baj legyen, általában nem elég rosszkor rossz helyen lenni. Provokáció nélkül ritkán ölik meg az embert. Ha tényleg késelés történt.

Ilyenkor a tömegnek nem pánikolni kéne, és eltaposni a még egyben maradt embereket is, hanem összeállni és meglincselni a tettest. Szerintem.

2011. jan. 16. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
58%

03:31


Igen, csak itt most 14-18 éves gyerekekről beszélünk. Ráadásul pestiek. Nem vidékiek, akik minden nap látnak kést, meg egyebet. Én is besz.rtam először, amikor kést lóbáltak előttem. És mi is többen voltunk. De 12 éves gyereknek nem az az első reakciója, hogy "lincseljük meg", hanem futás innen.

2011. jan. 16. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

18 alatt takarodjon mind aludni... A beléptetésnél legyen fémdetektor... Ha ez kell ahhoz, hogy biztonságosan szórakozzon, aki akar, akkor ez kell.


Am valószínűleg vannak kamerák is a helyen.

2011. jan. 16. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
65%
Cigánynál aljasabb népség nincsen.
2011. jan. 16. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
78%

Huszonéveseket írtak a cikkek. Én voltam már ezen a szórakozóhelyen, az átlagéletkor szerintem 20 fölött van.

Előttem is lóbáltak kést, fényes nappal, emberek között, forgalmas zebra előtt várakozva. Senki nem mozdult. Nálam pedig nem volt semmilyen önvédelmi eszköz, csak egy 30 kilós táska a hátamon, hogy mozogni se tudjak. Én nem futottam sehova, nem foglalkoztam a késsel. Ha akar, úgyis megszúr. Nem szúrt meg. Azt mondta, majd találkozunk még. Legközelebb már nem üres kézzel talál... Kár, hogy csak a támadás mértékével megegyezően lehet védekezni. Az ilyen fenyegető férgek is megérdemelnék a lincselést. Megjegyzem, fehér árnyalatú volt az illető. Tehát nem csak konkrétan a cigányokkal van itt a probléma, hanem a velük azonosuló aljanéppel is. Ők sem jobbak náluk.

2011. jan. 16. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Írtam, h 12 voltam akkor...Mostmár kizárt dolog, hogy elfussak.

Dehogy van az átlag életkor 20 fölött -.-' Ne legyél naiv, akárkit beengednek, aki leperkálja a beléptit.

Alapból 16+ volt ez a buli. És tapasztalatból mondom, hogy az ilyen helyeken le kell vonni belőle minimum 2 évet, főleg így, hogy több ezren voltak, nem volt idő a face kontrolra, nemhogy a személyi nézegetésre.

2011. jan. 16. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Olvastam sok kapcsolódó anyagot, valóban, semmi ellenőrzés nem volt, az egyik áldozat is 17 éves. Sajnálatos, hogy ilyen megtörténhet. Évtizedek óta tudjuk, hogy a Nyugati tér nem egy életbiztosítás éjszaka (biztosan sokan olvasták az aluljárós incidenst, hiába volt éles lőfegyvere a sértettnek, úgy is elintézték a cigányok), de ennek ellenére még nem féltem különösebben. Most már van konkrét okunk.
2011. jan. 16. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
71%

Áttekintettem kb. az összes hírt mindenhonnan.

A tragédia a legszörnyűbb az egészben

a másik pedig az, hogy tagadják, hogy késelés történt! A fórumokat lezárták, facebookon törölgetnek stb.

Világos, hogy ameddig nyomozás van, addig nem szabad szellőztetni, de ez manapság már nem megoldható (most is van, aki lementett minden hsz-t, le lehet tölteni!)

Ki tudja mi lesz még :(

2011. jan. 16. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!