Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egy Twitteren posztoló lány...

Egy Twitteren posztoló lány szerint a tragédiát az indította el, hogy hatan megkéseltek valakit. Azt miért hagyták ki hogy a lány 6 cigányról írt?

Figyelt kérdés
2011. jan. 16. 05:30
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
79%
Na vajon miért? Há'mme' az rásszizmus!
2011. jan. 16. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
78%

Index, HVG szerint pedig nem történt késelés (rendőrökre, mentősökre hivatkozva).

Inkább nekik hiszek, mint egy kósza tweetnek.

2011. jan. 16. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
55%
A hivatalos szervek tagadták, hogy késelés történt. De te higgyél csak a twitteres kisasszonynak, ha már cigányokról van szó, biztos igaza van...
2011. jan. 16. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
67%
West Balkán és cigányok... Pff! Látszik tudjátok miről van szó, milyen hely a West Balkán. Csak lehessen végre cigányozni. Szánalmas!
2011. jan. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem szimplán ész nélkül cselekedett a részeges csőcselék.
2011. jan. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
84%

Én is a hivatalos közlésnek hiszek.

A késeléses sztori eléggé hihetetlen. Nagy volt a tömeg,ez tudott. Ha tömegverekedés tör ki,ott nem csak 3 lány hal meg,hanem nagyon sok a sérült is. Másrészt miért csak lányokat késelnek meg. Hogyan lehet,hogy a lányokat úgy szúrták meg,hogy mindegyikük halálos szúrást kapott?

Hogy lehet,hogy a környezetüket nem borította el a vér?

A twitterező leányzót is.

Így persze nagyobb a szenzáció és lehet cigányozni is.

2011. jan. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
87%

7:47-tel értek egyet

amúgy a twitteres post-ot meg lehet nézni valahol?

2011. jan. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
45%

[link]


Elég csak a képeket megnézni


Fele ekkora tömeg is tragédiához vezetett volna..

Nem kell már ide is a cigányozás..:P

2011. jan. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
84%

Mekkora bunkók vagytok egytől-egyig, és milyen naivak... A rendőrség és a mentősök, akiknek ti olyan baromira hisztek pointosan azt mondják, amit megengednek nekik hogy mondjanak, erre persze nem gondoltok, mert rohadtul bíztok a nem létező szabad demokráciánkban...


Én meg inkább bízom a majdnem hogy azonnal postoló, az arcukat, nevüket vállaló szemtanúkban! Pl. az egyik egy electro zenét kedvelő fiatal lány, nem éppen kuruc.infós arc.


Különben is milyen beteg lelketek van, hogy azt képzelitek egy ilyen után az az első gondolata ezeknek a tényleg fiatal diszkós gyerekeknek, akik átélték, ott voltak, hogy milyen jó kis cigányozást lehet ebből majd kihozni.

2011. jan. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
81%

Azt olvastam én is, hogy nem volt késelés.

De sehol sem írják, hogy mi okozta a pánikot.

Mit írnak erről?


Gondolom, nem ok nélkül rohant egyszerre mindenki az ajtók felé, de erre még sehol sem találtam magyarázatot.

2011. jan. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!