Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van-e honvágyad, és mi hiányzi...

Van-e honvágyad, és mi hiányzik itthonról?

Figyelt kérdés
2011. jan. 22. 01:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs honvágyam, és nem hiányzik semmi itthonról!!!
2011. jan. 22. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Itthon vagyok, nem külföldön :P
2011. jan. 22. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%

tudom...tudom....naaaaaaaagyonviccesittmegintmavalakiááá

bocs xD

2011. jan. 22. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Sz1u ***** válasza:
100%

- Nincs honvágyam. (itthon vagyok)

- Országos szinten a jóindulat(!) hiányzik...

- Idehaza pedig még egy sör... valaki megitta a többit...

2011. jan. 22. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon nagy honvágyam van,fél éve vagyok külföldön.

Itt sincs kolbászból a kerítést,hamarosan haza fogok térni.

Múltkor meghallgattam Radnótitól a Nem tudhatom című versét.Sírtam..Szeretem hazámat!

2011. jan. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Éljenek a magyarok!!!
2011. jan. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
pár év múlva (ahogy elvégzem a gimit) kimegyek. szerintem nekem honvágyam lesz eléggé, de nem érdekel, mert már annyira utálom a jelenlegi helyzetet, hogy muszáj innen elmennem.
2011. jan. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy éve vagyok külföldön és már nagyon vágyom haza. Még azok is hiányoznak, amik otthon eszembe sem jutottak, hogy hiányozhatnak.

Család, barátok, Budapest szépsége, magyar kedvesség az utcákon, boltokban (ne gyertek azzal, hogy nincs, először tapasztaljátok meg a külföldi érdektelenséget egymás iránt)

magyar rádió (tudnék itt is hallgatni de sajnos körülményes)

gyerekkori élmények, hogy tudják az emberek miről beszélek :)

a piacok, a jó étel, olcsó és jó ebédlehetőségek, tisztaság, elegancia (ami magyaroknak föl sem tűnik, hogy mi milyen elegánsak vagyunk. Nekem sem tűnt fel, egészen addig míg ki nem jöttem)

Most ennyi jutott hirtelen eszembe. :)

2011. jan. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Ha van, még írjatok! Meg azt is, hogy melyik országban vagytok. Amugy szerintetek az az ország szebb amelyikben vagytok?
2011. jan. 22. 23:20
 10/10 anonim válasza:

Hm...az utolsot mintha en irtam volna :S

En is kulfoldon elek mar 1.5 eve!!! De az egesz csaladommal egyutt a gyerekeknek is mindenkinek nagyon nagy honvagya van!!! A gyerekeimnek mindent megveszek amit csak tudok!!! Mar van nekik ipad iphone laptop, xbox 360, wii ruhak cipok. Minden!!! Megse jo nekik!!! Iskolaba nem akarnak jarni, egyik sem!!! Otthon meg mind a harom kituno tanulo volt!!! Nem gyoztek a tanarok versenyekre vinni oket!!!

Haza viszem oket! Nem akarom oket szenvedtetni!!! Ok itt soha nem fognak megszokni!!! Inkabb meg csak rosszabb lesz!!! Mar igy is bele vannak betegedve!!!

Nagy dolog a honvagy!!! Abszolut nincsen ra gyogyir!!!

Csak egy!!! Azt meg majd jovore ...

2011. jún. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!