Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek hany magyar ember...

Szerintetek hany magyar ember koltozott el itthonrol kulfoldre mert elege lett magyarorszagbol?

Figyelt kérdés
2011. jan. 15. 19:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
62%

Nem tudom, de sokan.

Az osztálytalálkozón, 10 éves érettségi, a fél osztály jelent meg, a többiek külföldön.

A két legjobb barátnőm is külföldön él már, de igyekszünk tartani a kapcsolatot.

Azok meg még többen vannak, akik kimennek pár évre "megszedni magukat", de idővel visszajönnek.


Volt munkatársam Németországban dolgozik, de minden hétvégére hazamegy a családjához, ő nem is tudom, hova számít.


Rengetegen.

2011. jan. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
52%
szeritem egyre tobben! en se akarok hazamenni.nincs bizalmam es szorongast erzek meg a gondolattol is,hogy ha haza kellene koltoznom. szomoru de ez van.
2011. jan. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
igen szomoru. en csak 30 eves vagyok de egy kicsit en is a regi rendszerben nottem fel es szerintem jobb volt.Nem a gazdagoknak hanem a munkasoknak es a kozepretegnek mindenkeppen!!!Remeljuk egyszer jobb lesz!
2011. jan. 15. 19:56
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Kb. 15 ezer magyar él az UK-ban és kb. 120 ezer Németországban. Az utóbbiak közül kb. 20-30 ezren vándoroltak ki az utóbbi 20 évben, a többség korábban.


Bár a gyk-n sokak kedvenc témája a kivándorlás, így úgy tűnhet, mintha ez egy jelentős folyamat lenne, a valóságban Magyarország nemzetközi vándorlási mérlege 1990 óta pozitív (több a bevándorló, mint a kivándorló).

2011. jan. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
12%

ma 19:56


Maradj is kint, az országnak semmi szüksége +1 kommunistára.

2011. jan. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
az utolsonak irom itt is maradok, es jol erzem magam,ellentetben veled baratom neked pszihiater kell, csak sajnalni tudlak szegenykem.
2011. jan. 15. 20:44
 7/22 anonim ***** válasza:
28%

Mikortól kezdődően?

amúgy 2106514

2011. jan. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
32%
A régi rendszer nem hagyta érvényesülni a magamfajta értelmiséget.30 évesen ne beszélj olyat amiről nem sok fogalmad van.Ma mindenkinek van,lesz lehetősége az érvényesülésre,csak akarni kell.Várd ki a végét.A külföld csak egy menekülés,hátha.Azután meg rájönnek,hogy ott sem könnyebb,és visszajönnek.
2011. jan. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
37%
...még mindig nagyon kevesen ahhoz, hogy aki itthon a megszerzett tudásának megfelelő szakmában dolgozni AKAR, annak mindnek legyen becsületes munkája és ezzel összefüggően, biztos megélhetése.
2011. jan. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
68%
Csak tudás és akarat kérdése.Nekem ennyi is elég volt.Másnak lehet hogy kell egy nokia doboz is,nem tudom.
2011. jan. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!