Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A szcientologia szerintetek...

A szcientologia szerintetek jelen van a felnőtt oktatásban? Ha igen miről lehet észre venni, ha egy cég a szcientologia kezei között van?

Figyelt kérdés
Nem tudtam hova írjam ezt a kérdést!Talán kicsit a politikához tartozik,mert mindenhol betiltották ezt az undormányt a világon,csak nálunk engedik hogy garázdálkodjanak.A kérdésem az lényegében hogy ezeket a cégeket miről lehet felismerni?Azt hallottam hogy elég sok nyelviskola is a keükben van?Valahol nem lehet ezek listáját megtalálni?Előre is köszi a válaszokat!És légyszi ne jelentsétek hogy a kérdés nem ide való,mert máshova nem tudtam írni!
2011. jan. 22. 14:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%
Onnan lehet felismerni, hogy tetánokról, Xenu Nagyúrról dumálnak, és ott veszik el a pénzed ahol tudják.
2011. jan. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
79%

hát nem mindenhol tiltották be mert amerikában ron hubbard találta ki ezt az egész marhaságot és ott szépen virágzik,többmilliárdos bevételük van többmillió taggal,évekig tartó pereskedésük volt az IRS-sel(az amcsi adóhivatal),hogy ismerjék el mint adót nem fizető egyházi mozgalom,szervezet,szekta,akármi.

nálunk sztem annyira nincs ez jelen,bár a dianetika központ előtt pesten próbálkoznak az emberekkel,egy agymosás az egész kemény pénzekért,olvass utána wikin,rengeteget írnak róluk

2011. jan. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Magyarországon tudtommal nincs igazán jelen - HÁLA A JÓ ISTENNEK.
2011. jan. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Szerintem bárhol jelen lehet, nincs ez sehova kötve! ha elég hülye vagy, hogy bedőlsz nekik, akkor meg is érdemled!
2011. jan. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Nem áll szándékomban bedőlni nekik!Pontossan azért kérdezem,hogy miről lehet felismerni őket?Utálom őket,egy haveromnál probálkoztak,aztán látták hogy nincs értelme erőlködni nála!
2011. jan. 22. 15:37
 6/21 anonim ***** válasza:
78%

Nem tudod felismerni őket,mert bárhol lehetnek. Híveiket a magasan képzett és jómódú emberek közül toborozzák. Jelen vannak a tudományos életben,a politikában,minden fontos területen. Magyarországon főleg a pszichiátriai eseteknél ismerhetők fel. Én is először így szereztem róluk tudomást. A testvérem súlyos beteg volt. A kórház előtt szólított meg egy elegánsan öltözött nő és férfi. Azt mondták,hogy felmérést végeznek. A lányommal voltam,az első kérdésre,hogy ki a beteg még válaszoltam is. De amikor arról foggattak,hogy ki az orvosa,milyen gyógyszereket,kap,hogyan kezelik stb. már gyanúsak lettek. Amikor pedig közölték,hogy nem lenne szabad a pszichiátrián egyetlen beteget sem kezelni,gyógyszerezni,hanem Istenre kellene bízni a gyógyulást,otthagytuk őket. Ezután néztem utána jobban a tevékenységüknek. Nagyon sok kárt tudnak csinálni,nem beszélve azokról,akiket beszerveznek és elveszik a pénzüket.

Magyarországon is bekellene őket tiltani.

2011. jan. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

"A komment megírásának időpontja: ma 15:37"

Természetesen nem rád gondoltam, bocs ha félreérthetően fogalmaztam! átvitt értelemben írtam!

2011. jan. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
81%

ma 15:37


"oxfordi teszt"

"ARK háromszög"

"nincs realitása / van realitása, realitásom, realitásuk"

"konfrontálni"

"tisztító / méregtelenítő kurzus"

"kommunikációs tanfolyam"


ha ezek előjönnek, szcientomókussal állsz szemben.


Az a baj, hogy az üzleti, vezetési tréningeknél nagyon jelen vannak, és sok esetben nehéz megkülönböztetni a tisztességes szolgáltatókat a szcient. kóklerektől. Sőt, még rosszabb, hogy a szcient. fogalmak, módszerek időnként belekeverednek más módszerekbe is.


Merev tekintet (a szemedbe néznek mereven), valamint szem körüli foltosság is gyakran jellemző rájuk.

2011. jan. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

ARK háromszög?Az mi?:)

Googleba beütöttem,de nem sokat írtak róla!

2011. jan. 22. 16:34
 10/21 A kérdező kommentje:

Ja bocsi!Kötben rátaláltam!Mármint arra a hárömszögre!:)

Ezek nagyon beteg emberek lehetnek!:)

2011. jan. 22. 16:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!