Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha igaz az, hogy a Szcientológ...

Tetris kérdése:

Ha igaz az, hogy a Szcientológia Egyház megvette a régi OPNI épületét (sárga ház), akkor mi célból tették?

Figyelt kérdés

Mit akarnak kezdeni ezzel az épülettel? Sok-sok millióba kerülhetett. Évek óta üresen áll, omladozik, de őrző-védő cég vigyázza. Ez is milliókba kerülhet. Megéri ez nekik? Vagy nem is vették meg?

Esetleg az volt a céljuk, hogy ellehetetlenítsék Magyarországon a pszichiátriai szakrendelést?


2011. febr. 23. 14:42
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Jah, hogy aztán hozzájuk rohangáljanak az emberek a sok pénzzel, mert ők "sokkal jobbak".
2011. febr. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
szuper már csak orvosokat kell hivni oda hogy kezelje öket!!!!!!!!!!!!!
2011. febr. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%

Megvette? Hol hallottad?

Ennyire elpofátlanodtak??????

Utolsó, LOL;)

2011. febr. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%

Az USA-ban, mikor kiépítették a központjukat, ugyanezt csinálták: megvettek fillérekért régi, romos épületeket, amit aztán a csicskáikkal rendberakattak.

Takarodjanak innen!

2011. ápr. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
45%
Dehogy vették meg. Ez egy kitalált információ. Bennfentestől tudom.
2013. jan. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én meg hallottam, hogy ott tartották a szilveszteri bulit, mert kész lett a központ.


Megjegyzem, az intézmény jellege nem változott: régen is elmebetegek voltak benne, meg most is.

2013. jan. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!