Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Örülnél neki ha végre Gyurcsán...

Örülnél neki ha végre Gyurcsány megkapná méltó büntetését?

Figyelt kérdés
aki más politikust akar büntetni OV-t stb az megteheti 1 másik kérdésben ...
2011. jan. 25. 22:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
69%
Én örülnék.
2011. jan. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
50%

Nincs miért megbüntetni. Eddig sem büntettek meg egyetlen miniszterelnököt sem,mert rosszul kormányzott. Orbánt sem az előző kormányzása miatt.

Az ország állapotáért miden eddigi kormány és politikus felelős.

2011. jan. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
44%

Nincs miért megbüntetni. Eddig sem büntettek meg egyetlen miniszterelnököt sem,mert rosszul kormányzott. Orbánt sem az előző kormányzása miatt.

Az ország állapotáért minden eddigi kormány és politikus felelős.

2011. jan. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
71%
Igen.
2011. jan. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
65%
Még szép!
2011. jan. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
40%
sztem mindenki örülne,de ebben az országban mikor vontak felelősségre még politikust,orbánt se fogják,bármit is tesz
2011. jan. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
58%

"Eddig sem büntettek meg egyetlen miniszterelnököt sem,mert rosszul kormányzott."


Elég nagy baj. Ha az iskolában valaki rosszul teljesít, megbüntetik. Ha az egyetemen valaki rosszul teljesít, megbüntetik. Ha a munkahelyen valaki rosszul teljesít, megbüntetik. Tudom, hogy nem kerül senki börtönbe azért, mert elrontja a munkáját, de egy miniszterelnök felelőssége általában sokkal nagyobb, mint egy átlag dolgozóé.


Viszont ennek ellenére azt kell mondjam, csak akkor ültessék le, ha bizonyíthatóan törvénytelenséget követett el (sikkasztás, közpénz lopás, stb), ugyanis a kormányzás megítélése túlságosan szubjektív dolog.

2011. jan. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
68%
Eljön még annak is az ideje.Bár alapból hülye szegény,de ez még nem elég büntetés.
2011. jan. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
6%

Horthy-t se büntették meg, pedig ha nem lépünk be a háborúba, akkor a bécsi döntésen felül még több terület is a miénk lenne. (sztálin világossá tette hogyha nem lépünk be akkor többet is ad mint a németek!)

Az utóbbi 100 év legrosszabb döntéseit ő hozta, nem Gyurcsány

2011. jan. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem menjünk vissza a Krisztus előtti időkre...
2011. jan. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!