Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem unjátok már ezeket a...

Nem unjátok már ezeket a hazugságra utaló szövegeket?

Figyelt kérdés

Mert én már nagyon!

Olyanokra gondolok mint a párt plakátokon ki van írva hogy: biztonság,fejlődés,haladás,és még sorolhatnám....

Amikor én ezt meglátom nekem csak a hazugságok jutnak eszembe bármelyik párt plakátjára van kiírva!


2011. jan. 26. 11:20
 1/2 anonim ***** válasza:
64%
Egy olyan országban, ahol az elmúlt 100 évben jóformán bűn volt a komoly, érdemi vita, mindössze húsz év demokrácia volt, és az emberek műveltsége kétségbeejtően mélyen van, ennél komolyabb plakátokra nem lehet számítani sajnos.
2011. jan. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát basszus! Ha csak igazat lehetne a plakátokra írni hány betű lenne rajta? Fidesz esetében 5, bár gondolom ők ezt a helyzetet is profin tudnák kezelni és kijátszanák a szavakat mint ahogy eddig is sikerült nekik :)
2011. jan. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!