Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbik mit tenne a cigánybűn...

A Jobbik mit tenne a cigánybűnözés ellen? (lent )

Figyelt kérdés

Mindig mondják, hogyha hatalomra kerülnek, akkor rögtön tesznek a cigánybűnözés ellen.

Azt viszont sohasem hallottam, hogy MIT?

mit tennének? mi a tervük?


2011. jan. 31. 22:34
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi lennék. Már ha értelmesek lennének a válaszok.
2011. jan. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
79%
Bitó? Villamosszék?Méregszuri?.....nekem bejönnek.
2011. jan. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
2. nem az hogy te mit tennél. hanem hogy a jobbik...
2011. jan. 31. 22:40
 4/39 anonim ***** válasza:
95%
Csendőrség, kártyás segélyrendszer. Veszélyeztetett környezetben élő cigánygyerekek kiemelése családjukból,és bennlakásos iskolákba helyezése. A segély közmunkához kötése.
2011. jan. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
93%
A börtöntáborokat elfelejtettem.
2011. jan. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
köszönöm 3.
2011. jan. 31. 22:49
 7/39 anonim ***** válasza:
15%

A kártyás segélyrendszer OK. A gyerekek kiemelése nem annyira,és nem is lehet megvalósítani. Honnan lenne annyi bentlakásos iskola,és miből tartanák fent őket? Sokkal többe kerülnének ezek a kollégiumok,mint amennyit most költenek segélyekre!

Ez a baj a Jobbik retorikájával! Űzzük ki a multikat,a tőkéseket,de legyen pénz az ötleteink megvalósítására!

csendőrségre pedig nincs szükség,és semmit nem oldana meg a cigánysággal kapcsolatos problémákból.

2011. jan. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
98%

"Sokkal többe kerülnének ezek a kollégiumok,mint amennyit most költenek segélyekre! "


és??? a segélyezés megoldja a szitut? Nem mondom, hogy ez a csúcs ötlet bár nem hülyeség, hisz a cigány gyerekek elcsesződnek az elcseszett szüleik mellett akiket már nem változtatsz meg. de való igaz, hogy a lőszer olcsóbb, viszont nem humánus.


"Űzzük ki a multikat"

idióta. csak ezt tudom mondani, hazugság. Ha azt mondom, hogy levágok egy szál virágot a kertedből, akkor az azt jelenti, hogy az egész kerted kiirtom?


"csendőrségre pedig nincs szükség"

0 érv. szokásos.

2011. jan. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
87%

-Nem kerülne többe ,mert az a pénz,ami most játékgépbe megy, az a gyerekre lenne fordítva, aki tizenöt évesen lehet nem lesz rablógyilkos.


-A multik viszik a pénzt,nem hozzák.


-Utazz le Borsodba és nézz körül! Szerintem revizionálni fogod az álláspontod a helyi érintettségű rendvédelmi szervekkel kapcsolatban.

2011. jan. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem egyáltalán nem kerülnének többe azok a kollégiumok, mint a segélyek. A kiemelésen kívül nincs más megoldás a cigányság felemelésére...


"Ez a baj a Jobbik retorikájával! Űzzük ki a multikat,a tőkéseket,de legyen pénz az ötleteink megvalósítására! "

A Jobbik ezt így sose akarta. A multik megadóztatásáról volt szó. De ha azt írod, hogy űzzük ki a TESCO-t a Corát és a többit, akkor az úgy más. A magyar gazdaságot valahogy fel kell lendíteni, és amíg ezekben a hipermarketekben mindenféle szlovák, spanyol és más külföldi termékek találhatók az olyan termékek közül, amiket itthon is elő lehet állítani addig ez nem fog változni...

2011. jan. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!