Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tegnap este az Egyenes beszédb...

Tegnap este az Egyenes beszédben Kálmán Olga egyszerüen a padlóra küldte Selmeczi Gabriellát! Miért hazudnak, miért akarják megvezeni a magyarokat ezek a semmihez em értő jött-ment politukusok, nem ég a pofájuk ilyenkor?

Figyelt kérdés
2011. febr. 2. 05:52
1 2
 1/18 doboszoli ***** válasza:
80%

Nem Gabika volt az első akit Kálmán Olga leiskolázott.

Szeretem a stílusát, felkészült, és pittbull módjára ragaszkodik a kérdéshez, nem enged mellébeszélni.

Volt aki adás közben el is hagyta a stúdiót..

A kérdésre kérdéssel válaszolnék: Miért vagy meglepve?

2011. febr. 2. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 doboszoli ***** válasza:
70%
Mit fogok én ezért kapni...?
2011. febr. 2. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
65%

Minden politikus szeret mellébeszélni,megvezetni az embereket. A Fidesz viszont ezt tökélyre vitte! Soha nem mondanak igazat,mindent kiforgatnak kedvük szerint.

Kálmán Olga nagyon profi,sok ilyen ember kellene a médiában.

Nekem egy 2002-es beszélgetés jut eszembe,amikor még ő is csődöt mondott.

Szalai Anna Mária akkor a Fidesz szóvivője volt. Bármit kérdezett tőle Kálmán Olga,csak azt válaszolta az összeszorított fogaival: hogy mennyire sajnálja,hogy Meggyesi nem ad már 30 millás hiteleket,és nem épülnek a gyönyörű lakóparkok. Ettől a választól nem lehetett eltéríteni. Azóta a szememben a médiaguru egy ostoba liba.

2011. febr. 2. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
69%
Utálom a politikát sehova nem húzok undorítónak tartom ezt az egészet ami már évek óta folyik ebben az országban DE! amikor véletlenül meglátom vagy meghallom Selmeczi Gabriellát már már reflex szerűen elönt az ideg :D annyira gyűlölöm azt a nőt pedig azt sem tudom milyen tisztséget tölt be a Fideszben de őszintén nem is érdekel egyszerűen fejberúgnám csak úgy lájtosan...
2011. febr. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
79%
Hát ez nagyon durva, éppen most néztem meg. Örülök neki, hogy a műsor végén a szerkesztőség megtalálta a cikkeket, amikben Magyarország volt a "sztár". Szánalmas a jelenlegi kormánypárt, megkockáztatom még az mszp-nél is dilettánsabb.
2011. febr. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
7%
Kálmán Olga egy hányinger!!! Egy bolsevikbérenc köcsög!!! Vagy ha annyira középen álló függetlenek függetlene, akkor miért nem "iskolázta le" a szocikat is az ő idejükben?
2011. febr. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
85%

"Kálmán Olga egy hányinger!!! Egy bolsevikbérenc köcsög!!! Vagy ha annyira középen álló függetlenek függetlene, akkor miért nem "iskolázta le" a szocikat is az ő idejükben?"


azokat is iskolázta, amikor próbáltak mellébeszélni, őket sem hagyta. röhejes, ahogy az agyatlan fidesznyik droidok rögtön mekkora árulásnak és nemzetellenes bűnnek érzik, ha a narancsosoknak rákérdeznek dolgokra, és nem hagyják a szokásos mellébeszéléseiket.

2011. febr. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
2011. febr. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
79%

Olga (okos nő) vs. Gabika (hülye nő) :-)

Nem vagyok egyik oldal feltétlen híve sem, csak van agyam és tudom használni. :-)

2011. febr. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 doboszoli ***** válasza:
78%

Ha emlékeztek rá, megizzasztotta ő Torgyán papát is, aki pedig híres mellébeszélő volt.

Egyszer egy reggeli műsorban, Jakupcsek Gabi küszködött egy politikussal, mindegy kivel. Hát nem nagyon bírt vele.

Alul a csíkon, megjelent egy nézői SMS, az alábbi szöveggel:

"Gabika, én nagyon kedvelem Magát, de ez az ember, nem a maga fajsúlya. Hagyja meg Kálmán Olgának!"

2011. febr. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!