Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért vannak a magánnyugdíjpén...

Miért vannak a magánnyugdíjpénztárak régi kommunisták kezében? Összejátszottak 97-ben a szocikkal a törvény megalkotásában?

Figyelt kérdés
És milyen szemét hogy kötelezővé tették anno!
2011. febr. 3. 17:27
 1/9 A kérdező kommentje:
Törvényes lopás, ha lehet ezzel a szóval élnem.
2011. febr. 3. 17:28
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
he?
2011. febr. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%

Ezt meg ki mondta neked??? És te minden baromságot ellenőrzés nélkül elhiszel?


Szemét dolog, hogy kötelezővé tették, ezzel egyetértek. De szintén szemét dolog, hogy az embereket megzsarolták, hogy visszalépjenek.


Szóval szerintem egyik oldal se jobb a másiknál.


Pedro

2011. febr. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Az enyém pl. az ING. Mióta van az a régi kommunisták kezében??? Legalább valami bizonyitékot dobnál...
2011. febr. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%

Ezek szerint az mszp a világ ura. Nekem is be kéne lépnem, hátha nekem is jutna egy 1-2 galaxis. Ha már úgy is megszállták a francia, német, holland ,osztrák, olasz pénzpiacokat.

Nem játszott össze senki senkivel.

"szemét hogy kötelezővé tették"

Ez alapján feltételezem nem akarsz magadról gondoskodni Ülj csak és várd a sült galambot .....csak aztán nehogy éhen maradj.

2011. febr. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 doboszoli ***** válasza:

Értenem kellene a kérdést, vagy a kérdés "hüle"?

Segítsetek!

2011. febr. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%
Kérdező, Szijjártó Péterhez, vagy Selmeczi Gabriellához van-e szerencsénk?
2011. febr. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
47%
Lehet,hogy te vagy Orbán Viktor? Írhatom,hogy mire adj választ 7.-én?
2011. febr. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

volt neki előnye is,meg persze a sok hülye elhitte,hogy azok a számok egy darab papíron az bizony itt az ÉN pénzem.

és mivel a nyugdíjrendszerünket úgy találták ki a komcsik,hogy egyik generáció eltartja a másikat,ezért ez a 97-es szintén komcsi megoldás fedezet nélkülivé tette az állami nyugdíjkasszát.tehát ami nem az államnak fojt be azt minden adófizető adójából és állampapír kibocsájtásból valamint kölcsönökből fedezték,ami növeli az inflációt.tehát az"ÉN pénzemet" az évek során megint kifizeti az adófizető állampolgár,sőt (most lehet háborogni)még az is fizet érte aki nem tagja a mnyp-nak.

hát ez így igazságos???? vagy csak akkor hőzöngünk amikor azt halljuk,hogy meg kell menteni a devizahiteleseket akkor "az én pénzemen????"

2011. febr. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!